Mohani

( ilość produktów: 85 )

Mohani – polskie, naturalne, bezpieczne

Marka Mohani powstała z wiary w to, że prawdziwe piękno ma swoje korzenie w naturze. Pomysły na konkretne formuły zrodziły się podczas podróży po odległych zakątkach świata. Twórcy marki, badając wielowiekowe tradycje pielęgnacji twarzy i ciała, wybrali tylko najcenniejsze składniki, odznaczające się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem nawet dla wrażliwej skóry. Dodatkowo kosmetyki Mohani nie zawierają parabenów, silikonów, parafin i PEG-ów. Początkowo produkty...

Mohani - naturalne kosmetyki z Polski

 

produkty te powstały z troski o siebie i najbliższych, ale bardzo szybko okazało się, że osób, które pragną odpowiedzialnej pielęgnacji skóry opartej na naturalnych składników jest więcej i pasja zmieniła się we wspaniały biznes, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze.

 

Kosmetyki przyjazne naturze i człowiekowi

 

Mohani to kosmetyki przyjazne naturze, które są bezpieczne dla każdego typu skóry. Działają w harmonijny sposób, zgodny z rytmem procesów zachodzących w ciele. Pozbawione agresywnych substancji wspierają nasze zdrowie. Bez drogi na skróty w dbaniu o skórę, pozwalają zanurzyć się w przyjemności rytuałów pielęgnacyjnych, które są wyrazem troski o siebie, pomagają ukoić zmysły i nabrać dystansu do wszystkiego, co nas spotyka w życiu. Droga do prawdziwego piękna prowadzi przez dobre nawyki w dbaniu o siebie. Nie ma tam miejsca na półśrodki. Najlepsze efekty przynosi czerpanie z bogactw natury, które pomagają skórze powrócić do swojego rytmu samoodnowy. Odpowiednio dobrane naturalne składniki potrafią wspomóc i zmobilizować skórę do usprawnienia procesów regeneracji, co w bezpośredni sposób wpływa na jej zdrowy, promienny wygląd.

 

Moc naturalnych składników

 

Kosmetyki Mohani w pełni czerpią z mocy naturalnych składników. Dzięki nim są one niesamowicie wszechstronne. Jednego kosmetyku z powodzeniem może używać kobieta, mężczyzna, a nawet dziecko. Do tego jeden produkt często nadaje się do pielęgnacji wielu partii ciała. Dobrym przykładem może być Trójaktywny kwas hialuronowy – żel 3%, który może być stosowany samodzielnie na twarz, szyję i dekolt, może być wymieszany z olejem, kremem lub balsamem do ciała, może służyć do rozrabiania maseczek w proszku, sprawdzi się też jako preparat łagodzący i przyspieszający regenerację skóry na przykład po oparzeniu słonecznym. Ponadto świetnie działa jako serum na końcówki włosów lub dodatek do szamponu. Jest równie skuteczny dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Trudno przecenić jego dobroczynne właściwości.

 

Mohani Must Have

 

Mohani posiada wiele perełek kosmetycznych w swoim portfolio, ale w zeszłym roku szczególnie kilka z nich podbiło serca konsumentek. Hitem marki jest Skwalan z Oliwek, którego biozgodna formuła wspaniale nawilża skórę. Dodany do ulubionego kremu zwiększa zdolność transportu składników aktywnych w głąb skóry. Powstałe serie marki fantastycznie poprawaiją kondycję skóry, a naturalne skłądniki przyciągają już niejedną kobietę. Zadbaj o swoją skórę w naturalny sposób z marką Mohani. W naszej drogerii znajdziesz wyjątkowe serię m.in.: Mohani Earth's Alphabet Collection, Mohani Natural SPA, Mohani Precious Oils, Mohani Rich Butters, Mohani Wild Garden.

pixel