Mediheal

( ilość produktów: 33 )

Mediheal – koreańskie maski w płachcie

Mediheal to marka nr. 1 maseczek do twarzy w płachcie na koreańskim rynku, który jest wyjątkowo wymagający w porównaniu z resztą świata. Stworzyli ją wybitni lekarze dermatolodzy i kosmetolodzy związani z prestiżową szkołą medyczną w Seulu. Ich inspiracją były profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki nim możesz cieszyć się efektami zabiegów z salonów kosmetycznych we własnym domu, a dzięki regularnemu stosowaniu zachować młodzieńczy wygląd...

Mediheal – eZebra.pl

 

skóry bez potrzeby ingerencji ze strony chirurgów plastycznych. O niesamowitym sukcesie i skuteczności tych kosmetyków może świadczyć fakt, że ich sprzedaż już dawno przekroczyła miliard sztuk! Bez względu na to, jakie są potrzeby Twojej skóry, Mediaheal ma przygotowaną dla Ciebie pielęgnację w płachcie szytą na miarę. W ofercie marki znajdziesz fantastyczną serię do skóry z niedoskonałościami Mediheal A Zero Shota.

 

Innowacyjne i skuteczne

 

Przez ostatnie 10 lat Mediheal na bazie intensywnych badań opracowało ponad 250 unikalnych masek do twarzy w płachcie z wykorzystaniem najnowocześniejszych receptur i materiałów. Wiele z nich było pierwszymi tego typu kosmetykami na rynku koreańskim. Przykładem może być czarna maska Mediheal z wyciągiem z grzyba pniarka lekarskiego, warkotą azjatycką czy owocami granatu doskonale oczyszcza i napina skórę twarzy.ia skóry, a przez to, że jest wykonana z matriału celuzowego z wyciętymi otworami na usta, oczy i nos jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Zaangażowanie marki w tworzenie wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji skóry nie kończy się na ich formułach, ale obejmuje również bezpieczeństwo produkcji przez w pełni zautomatyzowany i sterylny proces, dzięki czemu wyeleminowany jest błąd ludzki.

 

Dopasowane do Twojego trybu życia

 

Maski Mediheal są idealnie dopasowane nie tylko do potrzeb Twojej skóry, ale również do Twojego trybu życia. Kiedy jesteś zabiegana i nie masz czasu na pielęgnację, na jaką zasługuje Twoja skóra, maski w płachcie umożliwiają prosty, szybki i skuteczny zabieg, który łączy w sobie zalety wieloetapowego działania. Kiedy potrzebujesz chwili relaksu, możesz użyć ich podczas czytania książki czy oglądania ulubionego filmu. Jeśli dużo podróżujesz, pomogą Ci profesjonalnie zadbać o cerę bez potrzeby zabierania ze sobą kilku kilogramów kosmetyków. Jeśli czeka Cię jakieś szczególne wydarzenie w Twoim życiu, pomogą Ci zachwycić wszystkich wypielęgnowaną i świetlistą cerą. Wystarczy 10-20 minut, aby składniki aktywne zawarte w maseczce zdziałały prawdziwe cuda.

 

Dobre na rano, dobre na wieczór

 

Jeśli chcesz przenieść pielęgnację swojej skóry na zupełnie inny poziom, powinnaś włączyć maski w płachcie do swojej codziennej pielęgnacji. Rozjaśnianie i formuły oczyszczające są idealne na poranek, natomiast bogate nawilżające maski, które zapewniają skórze intensywny zastrzyk wilgoci i składniki odżywcze są odpowiednie przed snem. Dzięki regularnym ich stosowaniu stan skóry poprawia się natychmiastowo w widoczny sposób. Wyjątkowa skuteczność kosmetyków Mediheal została doceniona przez wizażystki, które przyznały żelowej maseczce w płachcie N.M.F nawilżająco-wygładzającej tytuł Kosmetyku Wszech Czasów. Najskuteczniejszą rekomendacją jest jednak to, że maseczki Mediheal sprzedają się z prędkością 5 sztuk na sekundę. Wybór tylu konsumentek jest najważniejszą nagrodą, maska akupresurowa zaprojektowana do stymulowania odpowiednich punktów twarzy oraz nigdy wcześniej nie widziana maska 3D z ampułkami, która umożliwia łatwiejszą i skuteczniejszą aplikację. Zaangażowanie marki w tworzenie wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji skóry nie kończy się na ich formułach, ale obejmuje również bezpieczeństwo produkcji przez w pełni zautomatyzowany i sterylny proces, dzięki czemu wyeleminowany jest błąd ludzki.

pixel