Matrix Biolage

( ilość produktów: 19 )

Matrix Biolage – pielęgnacja jak z salonu

Marka Matrix powstała 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Stworzył ją fryzjer, Arnie Miller, dla innych fryzjerów i stylistów. Marka ta była odpowiedzią na wszelkie potrzeby z jakimi zetknął się on podczas pracy w salonie fryzjerskim. To była prawdziwa rewolucja. Z czasem, dzięki swojej pomysłowości i profesjonalizmowi, stworzył wokół marki Matrix globalną wspólnotę fryzjerów, którzy wzajemnie się inspirują i wspierają. Dziś te genialne kosmetyki są tak dopracowane...

Matrix Biolage – eZebra.pl

 

dopracowane i łatwe w użyciu, że ich efektami może cieszyć się każdy, ponieważ stały się ogólnodostępne. Matrix Biolage to pierwsza liga produktów do pielęgnacji włosów. Zapewniają im nie tylko zdrowie, blask i witalność, ale pozwalają też na ułożenie nowoczesnej fryzury w domowym zaciszu. Jedyne, co Cię z nimi ogranicza, to wyobraźnia.

 

Bądź jak gwiazda filmowa

 

Gwiazdy filmowe słyną ze swego atrakcyjnego wyglądu, na który składają się piękne włosy i wspaniała fryzura. Sekretem wielu z nich są właśnie kosmetyki Matrix Biolage. Z nimi zadbasz o wygląd swoich włosów i pożegnasz się z problemami, nawet takimi, które towarzyszą Ci od dawna. Bez względu na to czy jest to brak objętości, rozdwojone końcówki, matowe, zniszczone włosy, łupież czy nawet łysienie, możesz im zaufać. Ich skuteczność potwierdzają gwiazdy Hollywood, styliści, wizażyści, fryzjerzy i miliony zadowolonych konsumentów. Dzięki bogatej ofercie produktów o przemyślanych formułach i kompleksowym działaniu Twoje włosy będą wyglądały lepiej niż kiedykolwiek. Jeśli szukasz bezkompromisowej jakości w rozsądnej cenie, to kosmetyki Matrix Biolage są właśnie dla Ciebie.

 

Misja Matrix Biolage

 

Misją marki Matrix Biolage jest dzielenie się pasją, kreatywnością i przede wszystkim przyjemnością z pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Jeżeli do tej pory nie lubiłaś układać swoich włosów albo na ich widok zamiast uśmiechać się do lustra, marszczyłaś brew, powodem może być źle dobrana pielęgnacja i słabej jakości kosmetyki. Powiedz temu dość z kosmetykami Matrix Biolage, które są stworzone na drodze drobiazgowych badań, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo dzięki ciągłemu programowi szkoleń dla profesjonalnych stylistów, marka wprowadza bardzo praktyczne rozwiązania i wyznacza trendy na rynku. Wszystko dzięki ciągłemu kontaktowi z fryzjerami z całego świata, którzy codziennie wsłuchują się w potrzeby swoich klientów.

 

Matrix Biolage bez parabenów

 

Kosmetyki Matrix Biolage wyróżniają się na tle konkurencji dzięki unikatowym składnikom. Przede wszystkim nie zawierają parabenów. Dodatkowo swoją niezwykłą skuteczność zawdzięczają mieszankom ekskluzywnych ekstraktów roślinnych. Dzięki nim Biolage to linia produktów naturalnych, które przenoszą pielęgnację włosów na jeszcze wyższy poziom. Już w latach 90-tych założyciel marki, Arnie Miller, odkrył, że natura jest najlepszym źródłem inspiracji w tworzeniu produktów do włosów i dzięki naturalnym składnikom można przywrócić włosom ich naturalny stan, a co za tym idzie sprawić, aby były odżywione i ochronione przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami, a przez to po prostu piękne. Poznaj te niesamowite kosmetyki i skomponują za ich pomocą swój ulubiony program pielęgnacyjny.

pixel