Matrix

( ilość produktów: 44 )

Matrix – pielęgnacja włosów

Matrix to jedna z marek kosmetycznych, których nikomu nie trzeba przedstawiać – jej produkty są rekomendowane przez najlepszych stylistów. Można je idealnie dopasować w zależności od rodzaju i potrzeb włosów – między innymi do suchych, farbowanych, przetłuszczających się, łamliwych, niesfornych, zniszczonych i wymagających wzmocnienia. Zobacz pełną gamę kosmetyków do włosów Matrix i skompletuj zestaw dla siebie...

Matrix – profesjonalna pielęgnacja włosów

 

Oferta Matrix zrewolucjonizowała branżę kosmetyczną i fryzjerską – założył ją w 1980 roku Arnie Miller, fryzjer, który uznał, że dobrej jakości i odpowiednio dobrane produkty są niezbędnym wsparciem w pracy każdego stylisty fryzur. Wierzył, że trzeba wierzyć w siebie, by osiągnąć sukces. Firma szybko stała się liderem w swoim segmencie na rynku amerykańskim – do dzisiaj inspiruje i wyznacza trendy, zachęca do kreatywności i podkreślania swojego indywidualizmu.

 

Kosmetyki oparte na innowacyjnych technologiach

 

Marka posiada w swojej ofercie liczne serie, które zostały opracowane jako odpowiedź na konkretne potrzeby i problemy – m.in. Total Results. Nic dziwnego, że ta amerykańska marka jest wyjątkowo ceniona przez fryzjerów i chętnie wybierana do profesjonalnych salonów. Należy docenić wysoką jakość i skuteczność tych produktów.


Matrix oferuje kosmetyki fryzjerskie do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Opracowując je, wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, by osiągnąć jak najlepsze efekty. To również jedne z ulubionych kosmetyków hollywoodzkich gwiazd, słynących z kreowania oryginalnych fryzur.

 

Linie kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji Matrix

 

W ofercie Matrix są między innymi szampony, maski i odżywki do różnych typów włosów, ale także pianki, lakiery, olejki i wiele innych produktów do codziennego lub okazjonalnego stosowania. Pozwolą szybko przywrócić im zdrowy wygląd oraz piękno. Trzeba jedynie określić rodzaj włosów i podstawowe problemy, a następnie dobrać właściwe kosmetyki.


Ważną kategorią produktów są także kosmetyki do stylizacji – szeroką gamę lakierów, pianek, past modelujących czy sprejów, które można stosować nawet w domu, uzyskując wspaniałe fryzury. Wystarczy wykorzystać własną kreatywność i dać się ponieść fantazji. Mimo że produkty Matrix spotykane są głównie w salonach fryzjerskich, można z nich korzystać także w domu – piękne rezultaty gwarantowane!

 

Seria Matrix Total Results Color Obsessed

 

Jedną z najpopularniejszych serii kosmetyków marki Matrix jest Total Results Color Obsessed dedykowana do włosów farbowanych. Służą one do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych w salonie fryzjerskim lub w domu. Sprawdzą się do wszystkich włosów koloryzowanych.


Kosmetyki z tej serii podkreślają intensywność kolorów, nawilżają i odżywiają kosmyki, dodają im blasku oraz pięknego wyglądu, a także mogą przedłużyć trwałość odcienia. Matrix Total Results Color Obsessed obejmuje między innymi szampony, odżywki i maseczki do włosów farbowanych. Topowe produkty pozwolą zadbać o wygląd, kondycję i kolor włosów po koloryzacji.


Popularne produkty: szampony Matrix

pixel