Lolita Lempicka

( ilość produktów: 14 )

Lolita Lempicka - skąd pomysł?

W 1983 roku małżeństwo Josiane i Joseph Pividal powołali do życia dom mody Lolita Lempicka. Pomysł na nazwę zaczerpnęli od imienia bohaterki powieści „Lolita”, Vladimira Nabokova, oraz polskiej malarki, Tamary Łempickiej. Marka stała się sławna niemal z miejsca. Zaraz po otwarciu butiku w Paryżu. Projekty łączące lata czterdzieste ze współczesnością momentalnie stały się sławne dzięki swojej kobiecości i zmysłowości. To pozwoliło małżeństwu na rozszerzenie...

Lolita Lempicka - eZebra.pl

 

zakresu działalności – pojawiła się nie tylko większa liczba butików na całym świecie, ale powstała także linia młodzieżowa oraz perfumy.

 

Wyjątkowy dodatek

 

Perfumy to nasze niewidzialne ubranie. To coś, co wybija nas z tłumu. Nie zawsze przecież można wyróżnić się wyglądem. Nie pozwalają na to chociażby piastowane przez nas niektóre stanowiska czy po prostu normy obowiązujące w niektórych sytuacjach. Dlatego właśnie tak ważny jest noszony przez nas zapach – od razu daje znać otoczeniu z kim ma do czynienia.


Wody perfumowane Lolita Lempicka to niepowtarzalna, wyjątkowa kompozycja, która wyrasta ponad konkurencję. Nie są to perfumy sztampowe, bezpieczne, jak się określa niektóre zapachy. To bukiet, który podkreśla indywidualny styl kobiet, które chcą to zaznaczać na każdym kroku. Nie wszystkie perfumy przecież mają w sobie nuty czereśni, lukrecji, amarylisu czy wetiwerii.

 

Lolita Lempicka – perfumy dla indywidualistek

 

Przez bardzo długi czas wyróżnianie się kojarzyło się przede wszystkim z wyglądem czy zachowaniem. Ekscentryczność musiała być widoczna. Teraz coraz częściej chcemy się także wyróżniać zapachem. Perfumy zaczęły być kojarzone z tym, jak nas postrzegają inni. Aromat już nie być tylko ładny. Ma do nas pasować – odzwierciedlać to, jak wyglądamy, jaki mamy charakter, kim jesteśmy. I jak chcemy się czuć we własnej skórze.


Lolita Lempicka swoje pierwsze perfumy wypuściła na rynek w 1995 roku i sukcesywnie powiększała bazę dostępnych na rynku zapachów. Miały być takie jak jej ubrania – wyjątkowe. Miały być kuszące, zmysłowe i kobiece. Takie, którym nikt się nie oprze. Miały podkreślać uwodzicielski charakter silnych indywidualistek, które go nosiły. I szybko stały się niezwykle popularne wśród takich właśnie kobiet na całym świecie.

 

Niebanalne połączenia

 

To właśnie te rzadziej używane tony odpowiadają za charakter i niecodzienny urok produktów Lolita Lempicka. Popularniejsze zaś wonie, jak wanilia, piżmo czy czekolada są jedynie dopełnieniem całości. Swoją niepowtarzalność perfumy sygnalizują także flakonem w kształcie jabłka. Zakazany owoc. I takie właśnie są te aromaty – przyciągające, ale i niepokojące zarazem. Podkreślające silną osobowość oraz fantazyjną, trudną do odgadnięcia naturę tych, które je noszą.


W naszej drogerii internetowej można znaleźć wybór zapachów sygnowanych nazwiskiem projektantki. I znaleźć wśród nich ten idealny dla siebie. Kiedy lubimy się wyróżniać, sięgamy właśnie po rzeczy wyjątkowe. To one pozwalają nam czuć się dobrze. To oddziałuje na naszą aurę, która przenosi się na otoczenie i pozwala od razu pokazać, kim jesteśmy. Dobre samopoczucie to przecież podstawa do tego, aby oczarować otaczający nas świat.

pixel