Ktc

( ilość produktów: 13 )

Ktc. Jakość i dobra cena

Natura – klucz do zdrowia, piękna i młodości. To w niej tkwią najcenniejsze składniki odżywcze, to dzięki niej możemy skrócić drogę do nieskazitelnego wyglądu. Żeby tak się stało, musimy się wyposażyć w wysokiej jakości substancje oparte na organicznych składnikach – takich, które zbawiennie zadziałają na wygląd, ale również – co niezwykle istotne – na zdrowie. Oleje roślinne, naturalnie destylowane wody, pudry...

Ktc - eZebra.pl

 

W nich wszystkich drzemie potencjał, który na nowo odkrywa dzisiaj rynek kosmetyczny. Natura wraca do łask. A wraz z nią atrakcyjne ceny i proste, cenne składniki. Takie produkty oferuje firma KTC, która tworzy wprost z tego, co najwspanialsze.

 

KTC – potencjał wprost z natury

 

KTC jest producentem naturalnych kosmetyków i składników spożywczych. Prostota i nowoczesność działania sprawiły, że firmie udało się osiągnąć sukces na globalną skalę. Niezwykłość tych wyrobów tkwi w ich uniwersalności – można je jeść, nacierać się nimi, aplikować na włosy i na twarz. Doskonale sprawdzą się więc zarówno w kuchni, jak i codziennej pielęgnacji ciała. Niskie ceny i dostępność w naszej drogerii to najlepsze argumenty za nabyciem drogocennych kosmetyków KTC.


Przedsiębiorstwo powstało w 1972 roku jako niewielka rodzinna firma. Zaczęło się od kilku butelek olejów rocznie, dzisiaj marka rozprowadza rocznie ponad 250 milionów litrów tych drogocennych substancji. I to nie tylko w miejscu powstania, czyli Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Wysoka jakość idzie tutaj w parze z niską ceną. I to stanowi o wyjątkowości marki, której wyroby są dostępne dla wszystkich. Nieustannie rosnący asortyment to dowód na popularność produktów KTC, które dzisiaj mają szerokie grono zwolenników na całym globie. KTC działa również w zgodzie z restrykcyjnymi systemami zatwierdzania dostawców i kontroli jakości. Firma dochowuje najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Może się pochwalić certyfikatem RSPO oraz akredytacją BRC, jest też członkiem organizacji Campden BRI, a jej artykuły nie są testowane na zwierzętach.

 

Moc roślin w służbie piękna

 

Wśród najpopularniejszych produktów marki jest olej kokosowy – jedna z najbardziej uniwersalnych substancji na świecie. Świetnie sprawdza się pielęgnacji, głęboko nawilża skórę i włosy, zapobiega przesuszaniu, nie podrażnia skóry i jest niezwykle trwały. Czysty olej kokosowy KTC jest alternatywą dla chemicznych oliwek nawet dla kobiet w ciąży i niemowląt. Działa antybakteryjnie i antywirusowo. Zaleca się go szczególnie osobom z suchą, popękaną skórą oraz chorym na egzemę i łuszczycę. Co ciekawe, perfekcyjnie pasuje nie tylko do łazienki, ale też do kuchni! Tutaj jest w stanie zastąpić inne oleje, nad którymi góruje bogatym składem.


Ale w 100% naturalny olej kokosowy to tylko wstęp do bogatego portfolio KTC. W naszej drogerii internetowej można znaleźć olej rycynowy i olej migdałowy w 100% wyciśnięty ze słodkich migdałów. Warto go używać zarówno do gotowania, jak i masażu czy nawilżania włosów. Natłuszcza, zmiękcza i wygładza, świetnie zastąpi balsam do ciała i zbawiennie zadziała na skórę twarzy. To prawdziwy naturalny skarb, który powinniśmy nareszcie docenić. Uzupełnieniem oferty KTC w naszej drogerii internetowej jest woda z kewry i naturalna woda różana. Dla wszystkich wymagających.

pixel