Kativa

( ilość produktów: 11 )

Kativa – w trosce o piękne i zdrowe włosy

O lśniących i gęstych włosach marzy każda z nas. Z zazdrością patrzymy na koleżanki, których bujne czupryny zapierają dech w piersiach, wyobrażając sobie, że to właśnie my dostałyśmy od losu taki dar. Niestety, zamiast co rano budzić się ze wspaniałą naturalną fryzurą większość z nas codziennie boryka się z problemami wypadających, napuszonych lub łamiących się włosów. Regularnie nakładamy więc na głowę maski, stosujemy odpowiednie szampony i odżywki oraz zażywamy...

Kativa – eZebra.pl

 

różnego rodzaju suplementy diety licząc na to, że któryś ze sposobów zadziała, a my w końcu będziemy cieszyć się kaskadą prostych lśniących włosów. Rzadko jednak udaje się nam uzyskać pożądany efekt. Co zrobić w takiej sytuacji? Zwróćmy się w stronę natury. Marka Kativa przygotowała dla nas zestaw wyjątkowych kosmetyków, których receptura opiera się głównie na naturalnych oraz organicznych składnikach. Dzięki temu, decydując się na Kativę, możemy być pewne, że wybieramy to, co najlepsze dla naszych włosów. Nieważne czy zależy nam na ich wzmocnieniu po zabiegu prostowania, czy po prostu chcemy poprawić ich kondycję, Kativa zawsze stanie na wysokości zadania i sprawi, że znowu poczujemy się piękne.

 

Brazylijski sposób na piękne włosy

 

Choć Brazylijki słyną głównie z niespotykanej urody i wyjątkowych umiejętności tanecznych, to cały świat zachwyca się również ich pięknymi włosami. Niestety, do tej pory niechętnie dzieliły się z mieszkankami innych krajów czy kontynentów przekazywaną z pokolenia na pokolenie tajemnicą ich pielęgnacji. W dobie globalizacji, wszystko się jednak zmieniło. Na nasze szczęście.


Od niedawna także w Polsce możemy cieszyć się najlepszymi preparatami do włosów. Produkowane w Brazylii, kosmetyki marki Kativa są naturalne, bezpieczne i skuteczne. Nie zawierają soli, siarczanów ani parabenów, dzięki czemu nawet przy regularnym stosowaniu włosy nie wysuszają się oraz pozostają lśniące i miękkie na dłużej. Istotną zaletą produktów Kativa jest fakt, że nie wypłukują z włosów keratyny. Dzięki temu efekty zabiegów keratynowych (na przykład prostowania keratynowego) pozostają widoczne nawet do kilku miesięcy. Jeśli więc marzymy o lśniących, zdrowych i prostych włosach, wybierzmy produkty marki Kativa – rezultaty z pewnością nas zachwycą!

 

Naturalna skuteczność

 

Środowisko naturalne w Ameryce Południowej należy do jednego z najpiękniejszych na świecie. Brazylia – tak jak i inne kraje należące do kontynentu – może pochwalić się zachwycającymi lasami, przepysznymi owocami i warzywami oraz najczystszymi wodami. Bogactwo naturalne jest tutaj tak ogromne, że Brazylijczycy postanowili wykorzystać jego małą część i stworzyć skuteczne kosmetyki do włosów oparte na siłach natury. Czy im się udało? Tak!


Produkty marki Kativa swoją efektywność zawdzięczają naturalnym składnikom i wieloletnim badaniom. Wiedza ekspercka w połączeniu z wykorzystywanymi w recepturach owocami, orzechami i najlepszej jakości wodą sprawia, że włosy natychmiast stają się gładkie, miękkie i lśniące czyli takie, o jakich marzy każda z nas. Jeżeli więc od lat nieskutecznie starasz się ujarzmić swoje włosy, trwale je wyprostować lub po prostu je wzmocnić, zwróć się po pomoc do Kativy. W bogatej ofercie firmy na pewno znajdziesz coś dla siebie i już wkrótce będziesz cieszyć się wspaniałą czupryną!

 

Proste włosy bez wyrzeczeń

 

Choć głównym celem Kativy jest pielęgnacja i dbanie o kondycję naszych włosów, to marka bardzo poważnie podchodzi również do tematu ich prostowania – zwłaszcza keratynowego. W jej ofercie dostępne są zestawy, dzięki którym samodzielnie i bezpiecznie będziemy mogły dokonać takiego zabiegu w domu. Wystarczy, że wszystkie kroki procesu wykonamy zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania, a w ciągu kilkudziesięciu minut nasze włosy z kręconych lub napuszonych staną się gładkie i piękne czyli takie, o jakich marzymy!


Producenci kosmetyków Kativa zdają sobie jednak sprawę z tego, że prostowanie narusza delikatną strukturę włosów i często negatywnie wpływa na ich ogólny stan. Aby zminimalizować ryzyko zniszczenia, marka wypuściła na rynek całą serię odżywek, szamponów, masek i olejków do aplikacji po zabiegu. Dzięki ich regularnemu stosowaniu, nasze czupryny nie doznają żadnego uszczerbku, a my będziemy mogły cieszyć się prostymi i zdrowymi włosami na dłużej. Jeśli więc od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad trwałym prostowaniem włosów, nie wahaj się i wybierz Kativę – nie będziesz zawiedziona!

pixel