Jordan

( ilość produktów: 78 )

Jordan – higiena jamy ustnej

Skandynawska marka Jordan funkcjonuje od 1927 roku i produkuje wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej. W swojej ofercie ma między innymi produkty codziennego użytku – jak szczoteczki do zębów czy nici dentystyczne – oraz specjalistyczne akcesoria, jak na przykład szczoteczki do czyszczenia aparatów ortodontycznych lub międzyzębowe, a także dziecięce. Jordan to skuteczność i innowacje – dzięki produktom marki codzienna pielęgnacja jamy ustnej jest prosta, efektywna...

Jordan – eZebra.pl

 

i przyjemna. Wysokiej jakości produkty wyróżnia funkcjonalność i oryginalny design. Dzięki nim można zachwycać zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem.

 

Szczoteczki do zębów Jordan

 

Jordan zapewnia szeroką ofertę szczotek do zębów – do wyboru są różne linie produktów, m.in. Classic, Clean Smile, Individual Reach, Expert Clean, Hello Smile itd. W naszej drogerii znajdziesz również serie szczoteczek Jordan Individual Clean oraz Jordan Ultimate You. Każdy może wybrać odpowiednią dla siebie – na przykład Jordan Classic to klasyczna szczoteczka o równo przyciętym twardym włosiu, odpowiednia do codziennej pielęgnacji zębów. Duży wybór sprawia, że każdy dopasuje idealną do swoich potrzeb.

 

Podstawy higieny jamy ustnej

 

Higiena jamy ustnej obejmuje szczotkowanie zębów co najmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem, ale także inne czynności. W ofercie marki są wyjątkowo skuteczne pasty do zębów z serii Jordan Stay Fresh, które gwarantują świeży oddech oraz zapobiegają pruchnicy. Warto wykonywać też nitkowanie nicią dentystyczną, aby usunąć zanieczyszczenie ze szczelin międzyzębowych. Dobrym pomysłem będzie również płyn do płukania jamy ustnej, gdyż odświeża i działa antybakteryjnie.


Duże znaczenie ma też higiena języka, w czym pomoże płyn oraz specjalna łyżka do języka. Dzięki niej można pozbyć się osadu, który jest częstym powodem chorób, ale też nieświeżego oddechu. Warto również zainwestować w szczoteczki międzyzębowe, które usuną zanieczyszczenia i nalot bakteryjny z przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie obniża to ryzyko powstania ubytków. Służą też do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, jak implant, okolice koron, aparaty ortodontyczne itp

 

Nici dentystyczne Jordan

 

Nici dentystyczne do zębów służą do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz skutecznie odświeżają jamę ustną. Korzystanie z nich jest proste, ale wymaga nieco wprawy. W ofercie marki Jordan są różne rodzaje nici – m.in. nici wybielające Jordan, wykałaczki z nicią dentystyczną Jordan itd.


Jej regularne stosowanie może uchronić przed przedwczesną utratą zębów czy chorobami, na przykład paradontozą. Nitkowanie jest niezwykle ważne w pielęgnacji zębów – trzeba zawinąć końce na środkowych palcach i włożyć nić między zęby, a następnie przesuwać ją od góry do dołu. Czynności te należy następnie powtórzyć między kolejnymi szczelinami.

pixel