ItalWax

( ilość produktów: 62 )

Różnorodność produktów

Dużym plusem produktów z kategorii Ital Wax jest to, że są one bardzo różnorodne. W zależności od swoich upodobań możesz zdecydować się na wosk w rolce cytrynowy, white chocolate, bananowy, mleczny, morelowy, jabłkowy, aloesowy, różany, lub miodowy. Przekonaj się, że depilacja wcale nie musi być nudna! Co więcej, jest to bardzo szybki i skuteczny sposób na piękną skórę. Nawet pomimo tego, że wiąże się z odrobiną bólu. Plusem jest jednak, że pożądany efekt...

Ital Wax - eZebra.pl

 

pozostaje na długo i może utrzymywać się nawet do 5 tygodni. Taką czynność pielęgnacyjną wykonuje się zarówno w domu, jak i w specjalistycznym salonie – wybór należy do Ciebie! Z każdym wykonanym zabiegiem włoski stają się coraz bardziej osłabione, jest ich po prostu mniej. Dodatkowym bonusem jest to, że skóra nie pozostaje podrażniona, jak po innych metodach depilacji.

 

Ital Wax – przekonaj się że warto!

 

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy w naszym sklepie ma do wyboru kilka opcji. Jedna z nich to zdecydowanie się na cały zestaw. Co się w nim znajduje? Wszystko to, czego potrzebujesz do tego, aby dobrze przeprowadzić zabieg usuwania niepotrzebnych włosków. Godne podkreślenia jest to, że za całość nie zapłacisz dużo. Zdecydowanie więcej kosztuje wizyta w profesjonalnym salonie. A przy odrobinie wprawy nie dostrzeżesz różnicy pomiędzy jednym i drugim zabiegiem. W takim zestawie znajduje się przede wszystkim podgrzewacz do wosku. Stanowi on pojedynczą komorę podgrzewającą 100g wkład. Wyposażony został półtransparentną osłonę ochronną i odpowiednie wejście do podłączenia przewodu. Co ważne produkt ten odpowiada wszelkim wymogom Unii Europejskiej i można go bez obaw stosować w swoim domowym zaciszu.

 

Cenny sposób na depilację – co musisz mieć?

 

Jeżeli decydujesz się na wykonanie takiego zabiegu w domu. Musisz się zaopatrzyć w specjalne akcesoria i kosmetyki. Oprócz wspomnianego powyżej podgrzewacza nie obędzie się też bez wosku, który jest tutaj najważniejszy. Wielką zaletą tego produktu jest jego znakomita przyczepność, a dodatkowo to, że nie sprawia problemu podczas rozprowadzania. Tutaj nie ma szans nawet gęste i sprawiające problem owłosienie. Jednocześnie taki środek jest bardzo bezpieczny dla skóry. Jego aplikację można rozpocząć od podgrzania we wspomnianym wcześniej elektrycznym podgrzewaczu lub w po prostu naczyniu z bardzo gorącą wodą. Wszystko, co pozostanie na skórze po takiej czynności, jest bardzo proste do usunięcia. Stosuje się tutaj specjalną oliwkę do depilacji. Pełni ona również dodatkową rolę, ponieważ jej regularne i dokładne stosowanie sprawia, że włosy nie odrastają już tak szybko, jak przed takim zabiegiem.

 

Ital Wax – sposób na piękno!

 

Przy takiej pielęgnacji bardzo ważnym produktem są paski flizelinowe. One również znalazły się w zestawach. Można je również kupić osobno, zawsze wtedy, kiedy Ci ich zabraknie. Jak sama nazwa wskazuje, zostały one wykonane z wysokiej jakości, miękkiej fizeliny. Dużym plusem jest to, że nie powodują podrażnień i pasują niemal do każdego rodzaju wosku. Do czego służą? To proste, używasz ich wtedy, kiedy, chcesz oderwać nałożony wcześniej wosk! Po takim zabiegu należy nałożyć specjalny olejek. Taki, który głęboko odżywi skórę. A oprócz tego sprawi, że będzie ona nawilżona i stanie się jędrniejsza. Możesz go używać nie tylko po zakończonej depilacji, ale także wtedy, kiedy tylko będzie tego potrzebować Twoja skóra. Tutaj liczy się regularność! Produkt Ital Wax ceniony jest zwłaszcza przez posiadaczki suchej i dojrzałej skóry. Czas na procesy regeneracyjne!

pixel