Fitomed

( ilość produktów: 44 )

Fitomed – naturalna pielęgnacja

Marka Fitomed jest obecna na rynku kosmetycznym od 1999 roku – to produkty inspirowane zielarstwem, naturalne i ze starannie wyselekcjonowanych składników. Oferta obejmuje kosmetyki do twarzy, ciała oraz włosów. Specjalizacją marki jest opracowywanie oryginalnych formuł, a następnie realizowanie ich dzięki nowoczesnym technologiom...

Fitomed – eZebra.pl

 

Fitomed korzysta z roślinnych ekstraktów wysokiej jakości i starannie dobranych. Są to kosmetyki o wysokim stopniu bezpieczeństwa, z minimalnym użyciem konserwantów i substancji syntetycznych. W zamian za nie zawierają tzw. saponiny, czyli naturalne detergenty obecne w korzeniu mydlnicy lekarskiej. Nasza oferta obejmuje różne produkty do codziennego stosowania – zapoznaj się z całym asortymentem marki.

 

Kosmetyki oparte na rodzimych składnikach ziołowych

 

Kosmetyki marki Fitomed są pełne naturalnego dobra, również z Polski – nasz kraj wyróżnia się najwyższym w Europie Środkowej wskaźnikiem różnorodności gatunkowej roślin, między innymi ziół. Fitomed stawia zatem na wykorzystanie rodzimych składników ziołowych. Do tej pory były one jednak niedoceniane, dlatego też marka postanowiła tę tendencję przełamać.


Seria kosmetyków z mydlnicą lekarską cieszy się cały czas dużym powodzeniem, a firma dynamicznie się rozwija, opracowuje nowe formuły i linie produktowe, inwestuje w badania konsumenckie oraz skuteczności. Nieustannie jej asortyment wzbogaca się o nowe i przyjazne produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów – jak kremy, maseczki, sera, esencje i olejki, szampony oraz odżywki. Marka w swoim asortymencie posiada także serię Fitomed Nago, w której znajdują się kwasy oraz skwalan.

 

Kosmetyki idealne do cery wrażliwej

 

Dzięki odpowiedniemu składowi oraz procesowi produkcji kosmetyki do pielęgnacji twarzy mogą być stosowane do różnych typów cery – również wrażliwej, czyli skłonnej do podrażnień. Są polecane osobom, które unikają mydeł i detergentów. Zapewniają bezpieczną i skuteczną codzienną pielęgnację, dzięki zgodzie z naszą rodzimą naturą i umiejętnym wykorzystywaniu jej dóbr.


Marka zachęca do eksplorowania świata przyrody, kwiatów i ziół – oryginalne receptury powstają na bazie wiedzy oraz doświadczeń poprzednich pokoleń. Ponadto mają wysokie wskaźniki skuteczności, zamieniają codzienny obowiązek w delikatny i przyjemny rytuał. Wśród polecanych produktów są między innymi serum antyoksydacyjne, nawilżające mgiełki do twarzy, kremy do codziennego stosowania, esencje, hydrolat oczarowy, różany i inne, przeciwzmarszczkowe kremy pod oczy, toniki, płyny do twarzy czy żele.

 

Kosmetyki Fitomed do pielęgnacji włosów

 

W ofercie marki są również kosmetyki do włosów – szampony i odżywki do włosów są produkowane z dużą starannością. W ich składzie zawarto mocno pieniącą się mydlnicę lekarską, rumianek, szałwię o działaniu regenerującym, szyszki chmielu czy też skrzyp ograniczający potliwość skóry głowy.


Kosmetyki do pielęgnacji włosów należy dopasować odpowiednio do potrzeb i rodzaju swoich kosmyków - np. szampon do włosów farbowanych, regenerujący lub nawilżający, odżywka do włosów przetłuszczających się, koloryzowanych ciemnych lub jasnych, suchych i łamliwych. Ich naturalny skład oraz odpowiednie dopasowanie pozwoli na skuteczną pielęgnację.

pixel