Elie Saab

( ilość produktów: 17 )

Elie Saab – bajkowe zapachy prosto z Libanu

Rzeczywistość często jest daleka od bajki. Codzienne obowiązki, praca, dom i walka z niekończącymi się problemami zajmują nam tak wiele czasu, że zazwyczaj nie zostaje nam nawet chwila na marzenia. Nierzadko zapominamy nawet, że każdy z nas ma do nich prawo i że dzięki nim życie staje się piękniejsze. Pamiętajmy więc, że czasami warto zanurzyć się w fantazjach i pozwolić sobie na odrobinę oddechu. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą zapachy Elie Saab. Elie Saab zapewnia...

Elie Saab – eZebra.pl

 

nam wspaniałą wyprawę do świata snów, w którym zawsze jesteśmy piękne, zmysłowe i adorowane. Wszystkie produkty marki charakteryzuje niezwykła jakość i oszołamiający styl. Artysta traktuje nas jak prawdziwe królewny i pragnie zapewnić nam stroje, akcesoria i zapachy, które podkreślą naszą królewską naturę. Jego wrażliwość na kolory, kroje i aromaty jest doceniana przez klientki na całym świecie, a kreacje wychodzące spod jego igły są po prostu rozchwytywane. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – projektant potrafi sprawić, że czujemy się naprawdę piękne. Jeżeli więc marzymy o tym, by choć przez chwilę zaznać bajowego świata, sięgnijmy po zapachy Elie Saaba – na pewno się nie rozczarujemy.

 

Spełnione marzenia czyli krótka historia marki

 

Jak to się stało, że pochodzący z niezamożnej libańskiej rodziny chłopiec stał się wziętym projektantem mody? To proste – pomogły mu w tym marzenia, konsekwencja i ciężka praca.

Elie Saab od dzieciństwa wiedział, że projektowanie jest jego życiowym powołaniem. Od najwcześniejszych lat fascynowały go stroje i dlatego już jako dziewięciolatek szył lalkom należącym do jego siostry kreacje na każdą okazję. Dorastając coraz bardziej interesował się światem haute couture i z coraz większą pewnością podchodził do swojego przyszłego zawodu. Nie mogąc doczekać się rozpoczęcia kariery, Saab w wieku osiemnastu lat otworzył swój pierwszy butik w Bejrucie.


Na początku artysta zajmował się projektowaniem sukien ślubnych, które niemal natychmiast stały się niezwykle popularne wśród najzamożniejszych mieszkanek libańskiej stolicy. Zachwycone klientki zaczęły domagać się, by Saab zajął się tworzeniem również dziennych oraz wieczorowych kreacji, co okazało się świetnym pomysłem. Wkrótce po wprowadzeniu ich do swojego asortymentu, artysta zaczął być rozpoznawalny nie tylko w Libanie, ale również w całej Europie, a jego kariera nabrała zawrotnego tempa.

 

Wrażliwość i kobiecość

 

Charakterystyczny styl projektów Elie Saaba można nazwać po prostu wyjątkowo kobiecym. Zwiewne kroje, pastelowe kolory, eleganckie dekolty i uwodzicielskie przeźroczystości sprawiają, że każda kobieta wygląda w nich jak z bajki, o czym w 2002 roku przekonała się Halle Berry. Gwiazda ubrana w kreację libańskiego artysty odebrała wówczas statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki.


Choć mogłoby się zdawać, że największą zaletą Saaba jest umiejętność doskonałego łączenia kolorów, krojów i materiałów, to tak naprawdę tym, co najbardziej wyróżnia go wśród innych projektantów jest wrażliwość. To dzięki niej artysta dostrzega niezwykłe zawiłości kobiecego ciała i z niesamowitą precyzją analizuje jego wszystkie detale. Takie podejście daje mu pewność, że jego projekty okażą się idealnie dopasowane do danej sylwetki czy nawet konkretnej osoby. Elie Saab traktuje kobiety bardzo indywidualnie i pragnie, by każda z nas odkryła w sobie zmysłowość oraz piękno, które dodadzą nam siły i pewności siebie.

 

Zapachy jak z bajki

 

Perfumy Elie Saab zabierają nas w podróż do odległych zakątków wyobraźni. Dzięki nim możemy poczuć się jak bajkowe księżniczki z dziecięcych snów i zaznać dotychczas tajemniczego dla nas świata, w którym dominują pastelowe kolory, wonne kwiaty i słodkie owoce. Otulając się ich aromatem, odkrywamy w sobie całe pokłady romantyczności i zwiewności, których do tej pory u siebie nie dostrzegałyśmy. Uwielbiamy ludzi, życie i przede wszystkim same siebie!


Przeznaczone dla kobiet zakochanych w świecie, zapachy Elie Saab łączą w sobie orzeźwiające nuty libańskiej lemoniady, afrykańskiej pomarańczy i maliny z luksusowymi akordami drzewa sandałowego czy karmelu. Ta niesamowita mikstura sprawia, że natychmiast poprawia nam się samopoczucie, a rzeczywistość wokół nas okazuje się piękna i przyjazna. Ukryte we flakonach Elie Saab młodość i świeżość dodają nam wigoru oraz podkreślają naszą naturalną skłonność do optymizmu i beztroski. Jeżeli pragniemy zatopić się w niesamowitej fantazji pełnej kolorów i aromatów, nie wahajmy się i wybierzmy perfumy Elie Saab.

pixel