Dax Sun

( ilość produktów: 51 )

Dax Sun – ekspert od słońca

Dax Cosmetics to jedna z renomowanych firm kosmetycznych dostępnych na rynku polskim – wyróżnia ją ponad 30 lat doświadczenia w produkcji preparatów pielęgnacyjnych oraz ochronnych do opalania. Dax Cosmetics należy do Rohto Pharmaceuticals Group – japońskiej firmy kosmetyczno-farmaceutycznej i oferuje m.in. kosmetyki, suplementy diety, krople do oczu, wyroby medyczne, produkty do makijażu, dermokosmetyki. Wysoka jakość i standardy sprawiają, że firma...

Dax Sun – eZebra.pl

 

zdobywa ważne nagrody oraz międzynarodowe certyfikaty w branży kosmetycznej. Dax Cosmetics obejmuje już około 80 linii kosmetycznych w ramach kilku marek – m.in. Yoskine, Perfecta, Dax Men. Firma Dax to prekursor ważnych nowoczesnych rozwiązań na rynku kosmetycznym.

 

Dax Sun – skuteczna ochrona przed słońcem

 

Na uwagę zasługuje między innymi linia Dax Sun, czyli produkty zapewniające ochronę przeciwsłoneczną. Ważnym atutem Dax Cosmetics oraz Dax Sun są własne laboratoria badawczo-rozwojowe, w których są opracowywane innowacyjne formuły kosmetyków, a także przeprowadzane są ich testy i badania skuteczności.


Dax Cosmetics jako pierwsza prywatna polska firma kosmetyczna zaproponowała w swojej ofercie specjalne kosmetyki ochronne z filtrami UV, zabezpieczające przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. To zdecydowanie prekursor w ochronie przed promieniowaniem UV. W ofercie są m.in. wodoodporne lekkie emulsje ochronne, do opalania, przyspieszacz opalania, chłodzące mleczko po opalaniu i balsamy ochronne z filtrem SPF. Ich stosowanie podnosi poziom bezpieczeństwa, gdy jesteśmy narażeni na działanie promieni słonecznych.

 

Świetna jakość w przystępnej cenie

 

Marka Dax Sun zaliczana jest do czołówki producentów kosmetyków do opalania. Około 30 lat doświadczenia oznacza też zaufanie klientów, co dało firmie pozycją jednego z liderów na polskim rynku. Najważniejszym atutem jest jednak bardzo dobra jakość produktów w stosunku do ich ceny. Preparaty do opalania Dax Sun zostały przebadane dermatologicznie i są zgodne z zaleceniami Komisji Europejskiej.


Dax Sun ma w ofercie ponad 30 produktów do opalania o podwyższonej wodoodporności, z fotostabilnymi filtrami UVA/UVB Balance, o faktorach SPF od 6 do 50+. Emulsje, balsamy i olejki do ciała skutecznie chronią skórę przed fotostarzeniem oraz oparzeniami słonecznymi.

 

Specjalistyczna oferta Dax Sun

 

Dodatkowo w skład preparatów Dax Sun wchodzą też cenne składniki pielęgnujące, działające na skórę kojąco. W razie konieczności warto też sięgnąć po kosmetyki przeznaczone do stosowania po opalaniu i dobrej jakości samoopalacze. Dax Sun zapewnia też preparaty ochronne dla osób z cerą wrażliwą i naczynkową – specjalna linia hipoalergicznych kosmetyków Dax Sun Dermo Line, a także produkty przeznaczone do stosowania na wrażliwej skórze dzieci.


Marka jest też autorem i organizatorem społecznej kampanii edukacyjnej #OpalamSieBezpiecznie, której celem jest edukacja, jakie zagrożenie niesie ze sobą nierozsądne korzystanie ze słońca, a także, jak opalać się bezpiecznie.

pixel