COLGATE

Colgate

( ilość produktów: 125 )

Produkty Colgate

Kto chociaż raz nie marzył o perfekcyjnym uśmiechu, żywcem wyjętym z popularnych reklam telewizyjnych? Idealnie białe zęby są przecież postrzegane jako coś pożądanego, co bardzo dobrze świadczy o człowieku, niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmuje oraz jakiej jest płci. Aby jednak nie skończyło się wyłącznie na marzeniach, które, wraz z upływem czasu, robią się zwykle coraz bardziej odległe, trzeba kupić odpowiednie artykuły, pomagające w pielęgnacji uzębienia...

Produkty Colgate - eZebra.pl

 

Najlepiej sięgać po sprawdzone marki, takie jak na przykład Colgate. Produkty te cieszą się ogromną popularnością, właśnie przez wzgląd na swoją skuteczność i różnorodność. Możesz je odnaleźć również w naszej drogerii – wybór jest duży, dlatego na pewno dotrzesz do tego, czego potrzebujesz.

 

Produkty Colgate – w trosce o zęby

 

Colgate to marka, a właściwie submarka amerykańskiego koncernu, znanego pod nazwą Colgate-Palmolive Company, który założono w 1806 roku. Wówczas William Colgate otworzył swój pierwszy sklep, by móc sprzedawać w nim mydło, świeczki oraz krochmal. Swoją główną siedzibę firma ma w Nowym Jorku. Wśród artykułów, sygnowanych logo Colgate, znajdują się przede wszystkim pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz szczoteczki do zębów. Pasty i płyny mają różne smaki, choć najpopularniejszy okazuje się miętowy. Pierwsza z past, zamknięta w tubce, ujrzała światło dzienne w 1896 roku. Obecnie można także kupić produkty Colgate, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych.


Jedną z najnowszych propozycji, mających pomóc w utrzymaniu uzębienia w jak najlepszym stanie, jest pasta Colgate Total. Jej zadanie to szybkie usuwanie płytki bakteryjnej dzięki aktywnej pianie, jaką uzyskuje się podczas szczotkowania zębów. Dla lepszej efektywności, pasta, w trakcie mycia, zmienia kolor z białego na niebieski, dzięki czemu udaje jej się zwalczać groźne bakterie. Osoby, mające problemy z dziąsłami, także znajdą odpowiednie produkty. Colgate Total Pro-Zdrowe dziąsła zapobiega stanom zapalnym, a także krwawieniu. Może również zahamować pojawiający się proces cofania się dziąseł. Istnieje również wersja pasty do wybielania zębów – Colgate Total Whitening. Prócz tego przydają się nici dentystyczne, pozwalające zachowywać czystość w przestrzeniach międzyzębowych i tym samym zapobiegające rozwojowi próchnicy. Colgate ma też oczywiście bogaty wybór szczoteczek do zębów. Wśród nich znajdują się zarówno modele z miękkim włosiem, przeznaczone dla osób, które są świeżo po zabiegu zdejmowania kamienia nazębnego bądź piaskowania, modele z włosiem średniej twardości, uznawane za uniwersalne oraz te, określane jako twarde.

 

Colgate – produkty do higieny jamy ustne

 

Aby zęby i dziąsła były zdrowe, nie wystarczy samo codzienne szczotkowanie. Trzeba też zadbać o ogólną higienę jamy ustnej, a w tym może łatwo pomóc marka Colgate. Produkty, jakie oferuje, wspierają odbudowę dziąseł, pozwalają walczyć z nieświeżym oddechem, a ponadto zapobiegają namnażaniu się bakterii, powodujących próchnicę. Właśnie dlatego do zestawu, który powinno się używać przy każdym myciu zębów, obowiązkowo należy włączyć płyn do płukania jamy ustnej. Może to być chociażby Colgate Plax w kilku różnych wariantach smakowych. Ma on za zadanie nie tylko pozbywać się drobnoustrojów, ale i zapobiegać powstawaniu płytki nazębnej, po pewnym czasie przekształcającej się w próchnicę. Artykuł ten przywraca świeży oddech, a obecny w nim fluor dodatkowo wzmacnia zęby, dzięki czemu stają się odporniejsze na działanie czynników zewnętrznych. Nasza drogeria oferuje Ci rozmaite produkty Colgate – odnajdziesz tu szczoteczki, pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz nici dentystyczne. Charakteryzują się one różnymi smakami i odmiennymi właściwościami, dlatego tylko od Ciebie oraz sytuacji, w jakiej właśnie się znalazłeś, zależy, które z nich wybierzesz. Pamiętaj, że wyłącznie stawiając na wysokiej jakości artykuły sprawdzonych firm w stu procentach dbasz o zdrowy uśmiech i nie musisz się martwić próchnicą.

pixel