Chopard

( ilość produktów: 18 )

Chopard – perfumy

Zapach intryguje i uwodzi – jest ważnym wykończeniem każdej stylizacji. Odkrywanie jego magii inspiruje każdego. Warto wybierać kompozycje dobrej jakości, oryginalne, ale zarazem uniwersalne. Jedną z cenionych marek jest Chopard – słynie jako producent biżuterii oraz zegarków cenionych na całym świecie. Początki marki to 1860 rok, kiedy to w wiosce Sonvilier szwajcarski rzemieślnik Louis-Ulysse Chopard otworzył sklepik ze swoimi wyrobami. Rozpoczął własnoręczną...

Chopard – eZebra.pl

 

produkcję precyzyjnych i kunsztownych zegarków, czerpiąc pełnymi garściami z najlepszych tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa – samodzielnie wykonywał nawet podzespoły. W 1921 roku przeniósł się do Genewy, ówczesnej stolicy zegarmistrzów. Szybko zyskał uznanie nawet w odległej Rosji, a ponad 100 lat później markę kupił niemiecki przedsiębiorca, Karl Scheufele. Marka prężnie się rozwijała, zaczęła też produkować kosmetyki. Obecnie marka Chopard to elegancka biżuteria, zegarki oraz wyjątkowe perfumy, wspaniałe dopełnienie luksusowych produktów. Co jest kluczem do sukcesu szwajcarskiej firmy?

 

Perfumy Chopard – precyzja jak w szwajcarskim zegarku

 

Chopard tworzy kompozycie z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Wspaniały zapach dodaje pewności siebie – warto jednak sięgać po kosmetyki sprawdzonych firm. Perfumy Chopard szybko zyskały uznanie – pierwszy zapach dla pań, Casmir, od razu podbił kobiece serca. Starannie dobrane komponenty sprawiły, że szybko zakochały się w nim miłośniczki pięknych zapachów. Duży wybór zapachów Chopard znajdziesz w naszej drogerii internetowej. Przy produkcji perfum tej marki uczestniczą liczni specjaliści, m.in. Bruno Jovanovic, Olivier Polg, Nathalie Lorson, Louise Turner, Michel Almairac itd. Sukces Casmiru opiera się głównie na słodkich nutach z owoców tropikalnych i subtropikalnych, które dodają mu zmysłowości.


Perfumy Chopard intrygują i budzą zainteresowanie, gdyż są to w pełni kompletne, przemyślane i wszechstronne kompozycje, które trafiają w gust wymagających miłośników najpiękniejszych zapachów. Chopard to jedna z marek wyznaczających trendy w świecie perfum dla obu płci.

 

Perfumy jako element kolekcji

 

Warto zwrócić uwagę, że wiele perfum Chopard to elementy konkretnych kolekcji biżuterii lub zegarków. Stanowią ich dopełnienie, zwykle określa się je taką samą nazwą. Do danej linii nawiązuje też odpowiednio zaprojektowany flakon, często inspirowany szlifowanymi kamieniami szlachetnymi. Zapachy można dobierać dowolnie, ale warto wiedzieć, że według marki są one dopełnieniem konkretnych kolekcji. Chopard to marka ceniona na całym świecie – na uwagę zasługuje też fakt, że firma prowadzi działania na rzecz ochrony środowiska, bierze udział w licznych akcjach charytatywnych z zakresu medycyny czy ekologii itd. Współcześnie jest też partnerem festiwalu filmowego w Cannes – statuetka Złotej Palmy to projekt właśnie marki Chopard.


Zobacz oryginalne i eleganckie perfumy Chopard dostępne w naszym sklepie internetowym i zaskocz intrygującym zapachem. Znajdź zapach dla siebie.

pixel