Cacharel

( ilość produktów: 25 )

Cacharel – świeżość i romantyzm

Młodość, powab i świeżość nigdy nie wychodzą z mody. Wszyscy pragniemy na zawsze pozostać piękni i beztroscy, wolni od zmartwień czy trudów życia. Niestety codzienność często bywa przytłaczająca i odbiera nam fantazję, co niekorzystnie odbija się na naszej prezencji. Spróbujmy jednak zaczarować los i wziąć go w swoje ręce. Nie dajmy się przygnębić rzeczywistości, stawmy jej czoła i pokażmy, że mamy w sobie całe pokłady energii i radości. Jak to zrobić? Zwróćmy się o pomoc do Cacharel...

Cacharel – eZebra.pl

 

Żeby świetnie czuć się we własnym ciele, najpierw musimy zadbać o to, co na nie zakładamy. Jeśli chcemy na nowo odkryć w sobie zwiewność i błogość, odłóżmy do szafy ciężkie, bezkształtne ubrania w ciemnych kolorach. Nie ukrywajmy się pod kolejnymi warstwami materiału i pozwólmy sobie na nieco szaleństwa! Pokażmy się światu z nowej strony i wybierzmy lekkie, kolorowe i kwieciste kreacje, które odejmą nam lat i poprawią samopoczucie. Pamiętajmy także, że kluczowym elementem każdego stroju są perfumy. Odpowiedni zapach tchnie w nas bowiem nową moc i sprawi, że znowu poczujemy się wspaniale! Jakie perfumy wybrać? Oczywiście Cacharel. Sprawdź m.in. Cacharel Yes I Am.

 

Jak to się zaczęło czyli krótka historia marki Cacharel

 

Historia marki Cacharel, podobnie jak wiele innych, zaczęła się od pasji i marzenia. Na początku lat trzydziestych, w niewielkim francuskim miasteczku Nimes, w rodzinie sprzedawcy maszyn do szycia, przyszedł na świat Jean Bousquet. Ze względu na działalność zawodową ojca, Jean od wczesnego dzieciństwa był otoczony nićmi, materiałami i strojami, co sprawiło, że szybko zakochał się w modzie i to właśnie jej postanowił poświęcić swoje życie.


W wieku młodzieńczym, Bousquet uczył się na krawca, lecz to nie zaspokoiło jego ambicji. Po ukończeniu szkoły krawieckiej, wyruszył więc do Paryża, by zatrudnić się w jednym z tamtejszych domów mody jako projektant. Po dwóch latach ciężkiej pracy, uznał, że nadszedł czas, by otworzyć swój własny dom mody, co choć ryzykowne, okazało się świetnym pomysłem.


Pierwsza kolekcja Jeana Bousqueta zachwyciła cały Paryż. Zaprezentowana w niej bluzka z kreponu zrobiła tak wielką furorę, że nawet największe francuskie gwiazdy kina i estrady zabiegały, by móc się w niej publicznie pokazać. Świat oszalał na punkcie eleganckich, a jednocześnie wygodnych kreacji, którymi Jean Bousquet jako pierwszy obdarował kobiety. Uwalniając je od przysadzistych i trudnych do noszenia ubrań, zasłużył sobie na jedno z ważniejszych miejsc w świecie mody.

 

Cacharel okiem fotografa

 

Choć unikalny styl pełen lekkości i kobiecości, Cacharel zawdzięcza swojemu założycielowi, tak jej rozpoznawalność jest raczej zasługą genialnej fotografki Sarhy Moon – to ona wydobyła z marki to, co najlepsze i zaprezentowała ją światu. Na zdjęciach i w spotach reklamowych, Moon w wizjonerski sposób uchwytuje esencje tego, czym jest Cacharel. Pokazuje oryginalność marki, jej romantyczność i zwiewność, podkreśla kobiecość i delikatność. Prace Moon nigdy nie przypominały klasycznych fotografii czy filmów – są raczej dziełami sztuki, przywołującymi na myśl impresjonistyczne obrazy wielkich malarzy. Widać na nich nie tylko niesamowitą energię, ale również elegancję połączoną z radością oraz szyk przeplatający się ze swobodą. Moon w swoich pracach wydobywa piękno i unikatowość kreacji mistrza. Bawi się kolorami i światłem. Pozwala modelkom na naturalność, nie narzucając im swojej wizji. Dzięki temu jej zdjęcia kipią szczerością i prawdziwymi emocjami. Patrząc na prace Sarhy Moon mamy ochotę zanurzyć się w fantazyjnym świecie Cacharel i nigdy z niego nie wychodzić.

 

Nie tylko ubrania czyli zapachy, które odmładzają

 

Choć Cacharel słynie ze swoich kobiecych kreacji, to w ofercie ma również wyjątkowo kuszące perfumy. Pozostając wiernym swoim upodobaniom, Jean Bousquet w każdym flakoniku zamyka wspaniałe bukiety letnich kwiatów, delikatną bryzę i wspomnienie wiosennego słońca. Dzień spędzony wśród aromatów Cacharel jest wypełniony radością i uśmiechem. Perfumy tej marki dodają nam energii i sprawiają, że znikają wszelkie troski, a my z podniesioną głową stawiamy czoła codziennym wyzwaniom.


Nie zapominajmy jednak, że zapachy stworzone przez Cacharel są nie tylko bardzo dziewczęce, ale także niezwykle uwodzicielskie. Nosząc je, czujemy się piękne, seksowne, pożądane i wiecznie młode. Nie wspominając już o tym, że nie można oderwać od nas wzroku! W połączeniu z jedną z wielu wspaniałych sukienek Jeana Bousqueta, perfumy Cacharel sprawiają, że stajemy się centrum każdego spotkania biznesowego lub towarzyskiego, randki czy przyjęcia. Jeżeli więc zależy ci na świetnym samopoczuciu oraz efekcie zapierającym dech w piersiach, wybierz Cacharel – markę tchnącą świeżością i romantyzmem.

pixel