Biała Perła

( ilość produktów: 17 )

Biała perła - historia dbania o zęby

Idea tych produktów rozwija się już ponad 20 lat. Zaczęło się od popularnego w Stanach Zjednoczonych sposobu wybielania zębów. Takiego, który był inspiracją dla założycieli firmy, ponieważ nie było on jeszcze wówczas wykorzystywany w Polsce. To w roku 1998 na rynek wyszedł pierwszy produkt z całej serii biała perła. Następne innowacje środka do skutecznego wybielania zębów to rok 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 i 2018. Zazwyczaj są to pasty do zębów, a także wygodne paski wybielające.

Biała perła - eZebra.pl

 

Co ciekawe, Biała perła to również asortyment, gdzie znajdują się kosmetyki dedykowane dla dzieci. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów marka zdecydowała się na produkcję past, do których stworzenia wykorzystane zostały inspiracje naturą. Chodzi tutaj o coraz popularniejsze aromaty i olejki, wyczuwalne podczas mycia i wybielania zębów.

 

Biała perła – filozofia naturalnych past do zębów

 

Przede wszystkim chodzi tutaj o oryginalną i niecodzienną kompozycję past do zębów biała perła Natural mint, jak również biała perła Natural raspberry. Chodzi tutaj o to, że zawierają one glicerofosforan wapnia zamiast fluoru. Warto bowiem wiedzieć, że jednakowo fosforan, jak i wapń to jedne z naczelnych składników, z których wykonane są nasze zęby. Ich obecność sprawia, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia ubytków. Pasta nie musi zawierać fluoru, ponieważ to właśnie te składniki mogą go zastąpić. Główna rolą wapnia jest remineralizacja szkliwa. Bardzo ważna informacja jest ta, że tego rodzaju pasty pozbawione są obecności wszelkich sztucznych aromatów, podobnie jaki i SLS (Sodium Lauryl Sulfate). Za ich smak odpowiadają natomiast naturalne krzemionki i starannie dobrane olejki.

 

Biała perła – jak wybiela zęby?

 

Rozjaśnianie odcienia zębów za pomocą tej metody różni się od tradycyjnych sposobów. Główną rolę odgrywają tutaj enzymy, a cały proces nie opiera się na czyszczeniu mechanicznym. Ta ostatnia metoda nierzadko prowadziła do nadwrażliwości zębów. Powodem było to, że tego rodzaju środki miały zdecydowanie wyższy niż standardowy wskaźnik ścieralności (RDA). Stąd narodził się pomysł, by ochronić zęby i wykorzystać moc enzymów. Chodzi tutaj między innymi o oksydazę glukozy, która naturalnie występuje w ślinie. Taki enzym w paście prowadzi do katalizacji procesu oksydacyjnego, a następnie do rozpuszczenia przebarwienia i zanieczyszczeń. Następny etap to wypłukanie zabrudzeń ze szkliwa podczas każdego zwyczajnego mycia zębów. Pierwszy efekt wybielenia może być widoczny już po 5 dniach właściwego użytkowania. A jak wykazały testy kliniczne, stopni wybielenia może być aż kilka, nawet do 7 odcieni.

 

Biała perła – produkty!

 

Dlaczego warto wybrać pasty tej, a nie innej marki. Przede wszystkim dlatego, że produkty do wybielania zębów były testowane klinicznie. W efekcie mają bardzo wysoką jakość i jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo. Pasty są bezpieczne dla szkliwa, potwierdzeniem tego jest certyfikat RDA. Mają one przyjemny i wyjątkowy smak. Został on stworzony dzięki starannemu dobieraniu składników, między innymi naturalnych olejków. Kluczem tych produktów jest to, że nie przyczyniają się do nadwrażliwości zębów. Specjalny indeks RDA to informacja na temat indeksu ścieralności danego produktu, który może być: bardzo niski dla wrażliwych zębów, odpowiedni do codziennego użytku, lub z wysoka ścieralnością, czyli dla palaczy. Portfolio marki zostało podzielone na kilka grup. Pierwszy „wyjątkowa ty” – dla których mycie zębów jest wyjątkowym doznaniem, drugi „smak natury” – dla tych, którzy cenią naturalne produkty bez fluoru. Oprócz tego mamy „medical” dedykowany osobom borykającym się z problemami jamy ustnej oraz „perłową biel” dla dążących do uśmiechu z ekstra błyskiem. Można też zdecydować się na grupę „maluchy”, są to pasty dla najmłodszych.

pixel