Bausch

Bausch and Lomb

( ilość produktów: 5263 )

Soczewki kontaktowe Bausch and Lomb

Soczewki kontaktowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Nic dziwnego – są wygodne, niewidoczne i nie utrudniają codziennego funkcjonowania tak, jak zwykły to robić okulary. Ich działanie opiera się na korygowaniu wzroku bezpośrednio na gałce ocznej. Unoszą się na warstwie filmu łzowego, który pokrywa rogówkę. To dlatego są tak świetnie dopasowane – ruszają się wraz z okiem i zawsze dopasowują się do kąta, pod którym akurat patrzymy na świat...

Bausch and Lomb - eZebra.pl

 

To przewaga soczewek nad okularami – te zawsze znajdują się w jednej pozycji. Dzięki soczewkom życie osób z wadami wzroku stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Nie musimy już dźwigać na nosie ciężkich oprawek, które utrudniają niektóre codzienne aktywności – przeszkadzają w sporcie, parują przy zmianach temperatur, utrudniają kąpiele.

 

Bausch and Lomb – jak to się zaczęło?

 

W ofercie naszej drogerii internetowej można znaleźć soczewki amerykańskiej firmy Bausch and Lomb założonej w 1853 roku przez niemieckiego imigranta John Jacoba Bauscha. Przyjechał on do stanu Nowy Jork, gdzie otworzył niewielki salon optyczny. Nie spodziewał się raczej, że jego mały biznes przerodzi się w wielką, międzynarodową korporację.


Na start firmy Bausch pożyczył 60 dolarów od swojego przyjaciela, Henry’ego Lomba, któremu obiecał, że uczyni go partnerem, gdy tylko przedsiębiorstwo zacznie się rozwijać. Jak powiedział, tak zrobił. Dlatego dziś firma znana jest pod nazwą Bausch and Lomb. Produkty marki można znaleźć na całym świecie. Ich wyróżnikiem zaś jest świetna jakość.

 

Liczy się rozwój

 

Pierwsze lata działalności to dla przedsiębiorstwa czas intensywnego rozwoju i optycznych eksperymentów. Przyjaciele produkowali między innymi rewolucyjne wtedy gumowe oprawki do okularów oraz niezwykle precyzyjne wyroby optyczne. Na początku XX wieku opatentowali mikroskopy, lornetki oraz przesłonę aparatu fotograficznego, które stworzyli na bazie swoich doświadczeń w badaniu ludzkiego wzroku.


Tak rozpoczęła się przygoda firmy z technologią i wykorzystywaniem jej w służbie człowieka. Bausch and Lomb to dzisiaj synonim nowatorskich rozwiązań, świetnej jakości i produktów, które nie mają sobie równych. W 1971 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze miękkie soczewki kontaktowe, które szybko zyskały uznanie wśród klientów. Do dziś jest jednym z największych dostawców wyrobów optycznych na świecie.

 

Produkty najwyższej jakości od Bausch and Lomb

 

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór soczewki Bausch and Lomb Biotrue. Jednodniowe soczewki sferyczne są przeznaczone zarówno dla osób z krótko-, jak i dalekowzrocznością. Świetnie sprawdzą się u wszystkich prowadzących aktywnych tryb życia, którym klasyczne okulary utrudniają wykonywanie codziennych zadań. Wyrób amerykańskiej marki jest inspirowany naturalną, biologiczną budową oka. Wykonano go z materiału HyperGel, zapewniającego doskonałą przepuszczalność tlenu – świetną dla potrzeb otwartego oka. Materiał ten zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek.


Wysoka zawartość wody i umiejętności imitowania naturalnej warstwy lipidowej filmu łzowego to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. A do tego rewolucyjna technologia High Definition Optics, która redukuje efekt olśnienia i pozwala na wyraźne widzenie nawet przy słabym oświetleniu. Soczewki chronią też oczy przed promieniowaniem UV. To produkt idealny dla wszystkich wymagających.

pixel