Bambino

( ilość produktów: 25 )

Bambino – od 60 lat dba o skórę maluchów

Każda z nas pragnie ofiarować swojemu dziecku to, co najlepsze. Codziennie długie godziny spędzamy na zaspokajaniu wszelkich potrzeb naszych pociech – dbamy o ich rozwój (fizyczny i intelektualny), przygotowujemy zbilansowane posiłki i z uwagą podchodzimy do kwestii higieny. Zazwyczaj oprócz opieki nad bobasem, zajmujemy się także domem i resztą członków rodziny. Ciągle więc jesteśmy w biegu i nigdy nie mamy czasu dla siebie. Ostatnie czego nam potrzeba w takiej sytuacji...

Bambino – eZebra.pl

 

to problemy skórne naszego niemowlaka. Aby im zapobiec, sięgnijmy po produkty Bambino. Skóra dziecka jest niezwykle delikatna i dlatego wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Nigdy nie wolno nakładać na nią preparatów, które nie zostały wyprodukowane z myślą wyłącznie o najmłodszych. Może się zdarzyć, że tego typu kosmetyki podrażnią cienką skórę malucha, spowodowują reakcje alergiczną lub wywołają otarcia. Aby mieć pewność, że nasze dziecko zawsze będzie zdrowe i radosne, używajmy tylko najlepszych produktów. Które wybrać? Oczywiście Bambino. Sprawdź również serię Bambino Dzieciaki.

 

Jak Bambino troszczy się o najmłodszych

 

Wszystkie produkty Bambino zostały stworzone z myślą o delikatnej skórze dziecka. Pierwszym z nich była oliwka do ciała, która dzięki dużej zawartości witamin nie tylko nawilżała, ale również chroniła je przed podrażnieniami. Choć produkt cieszył się niesamowitą popularnością przez ponad dwadzieścia lat, to producenci nie spoczęli na laurach i wciąż dążyli do udoskonalenia oliwki. W końcu doszli do wniosku, że lepszy od dotychczas stosowanego oleju arachidowego, okaże olej sojowy. Swój pomysł szybko wdrożyli w życie i po kilku miesiącach dokładnych badań i testów do sklepów zawitała nowa wersja słynnej oliwki, która do dziś cieszy się świetną renomą.


Reputacja marki od lat pozostaje niewzruszona, ponieważ Bambino przed wypuszczeniem każdego z kosmetyków wielokrotnie upewnia się co do jego bezpieczeństwa i skuteczności. Producenci zdają sobie sprawę, że wszystkie ich produkty muszą być doskonałej jakości – w innym wypadku straciliby zaufanie mam, a na nim zależy im najbardziej. W trosce o zdrowie i samopoczucie najmłodszych, bezustannie udoskonalają więc swoje receptury z nadzieją, że okażą się one możliwie najlepsze.

 

Dlaczego mamy zaufały Bambino

 

My jako mamy ufamy Bambino, bo kiedy same byłyśmy dziewczynkami, nasze mamy również stosowały kosmetyki tej marki. Z nią kojarzą nam się najszczęśliwsze chwile z dzieciństwa. Zapach szamponu przywołuje wspomnienie szalonych przygód w wannie pełnej piany i pływających statków, a oliwka kojarzy nam się z czystą pościelą, książką, którą czytała nam mama przed snem i przede wszystkim z bezpieczeństwem. Gdy byłyśmy małe, produkty Bambino nie tylko sprawiały, że codzienny obowiązek kąpieli stawał się fantastyczną zabawą, ale również koiły nasze nerwy i dawały poczucie błogości.


Teraz gdy same jesteśmy mamami wiemy jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja naszych pociech. Pamiętamy jak miękka i delikatna była nasza skóra, gdy rodzice smarowali ją oliwką Bambino i dlatego dziś my również ją stosujemy. Wierzymy, że sześćdziesięcioletnie doświadczenie firmy ma ogromny wpływ na jakość jej produktów, dlatego nigdy nie zaufałybyśmy innej marce. Wiemy, że decydując się na Bambino, dajemy dzieciom to, co najlepsze.

 

Best of czyli jakie produkty Bambino są najlepsze

 

W ciągu ostatnich kilku dekad, Bambino znacznie rozszerzyło swoją ofertę. Oprócz kultowej oliwki, marka wypuściła na rynek wiele serii kosmetyków przeznaczonych nie tylko dla niemowląt, ale również dla starszych dzieci oraz całej rodziny. Wśród nich znajdziemy żele i pianki do mycia dla chłopców i dziewczynek, szampony do włosów, płyny do kąpieli, kremy, chusteczki ochronne i wiele innych. Wszystkie z nich zostały odpowiednio przetestowane i posiadają pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka, dzięki czemu nie musimy się martwić o ich wpływ na delikatną skórę naszych pociech.


Oprócz zapewniania nam najlepszych produktów do pielęgnacji, Bambino dodatkowo sprawia, że staje się ona przyjemnością. Wszystkie opakowania z serii Bambino Dzieciaki są niezwykle kolorowe i znakomicie pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Wystarczy wskoczyć do wanny, chwycić za piankę i czekać aż rozpocznie się wielka przygoda z Bolkiem I Lolkiem. Bo kto powiedział, że kąpiel musi być nudna?


Popularne produkty: szampony Bambino, kremy Bambino

pixel