Aflofarm

( ilość produktów: 27 )

Aflofarm – zadbaj o jakość życia

Aflofarm to firma farmaceutyczna, która została założona w 1989 roku pod nazwą Aflopa. W rankingach zajmuje coraz lepsze pozycje, a 2012 zdobyła pozycję lidera rynku produktów bez recepty, które mają poprawić jakość naszego życia oraz wpłynąć na nasze zdrowie. Asortyment marki obejmuje m.in. leki na receptę, suplementy diety, kosmetyki oraz inne produkty medyczne odpowiadające na różne potrzeby klientów. Misją marki Aflofarm jest działalność...

Aflofarm – leki, suplementy, kosmetyki

 

która ma sprzyjać zdrowiu i samopoczuciu pacjentów. Firma produkuje leki, ale dodatkowo realizuje różne projekty badawcze, edukacyjne oraz rozwojowe z zakresu medycyny i farmacji. Nieustannie rozszerza swoją działalność, tworzy produkty z kolejnych kategorii i podbija rynki zagraniczne. Z kolei Fundacja Aflofarm zajmuje się z kolei promocją zdrowego stylu życia.

 

Aflofarm – oferta marki, czyli poznaj grupy produktów

 

Aflofarm to producent leków na receptę, leków OCT (bez recepty), suplementów diety, kosmetyków oraz wyrobów medycznych. Poniżej prezentujemy wybrane z nich, które cieszą się bardzo dużą popularnością.


Suplementy diety. Bogaty asortyment pozwala znaleźć odpowiedni produkt na różne potrzeby. Na przykład suplement diety Sesja jest dedykowany osobom w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego i utraty koncentracji. Składniki suplementu wspomagają utrzymanie optymalnej aktywności umysłowej, koncentracji i sprawności poznawczej. Tabletki zawierają wyciąg z korzenia żeń-szenia, kofeinę oraz ekstrakt z liści Brahmi wspomagający pamięć. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego zapewnia dobrą formę psychiczną i odpowiada za funkcje narządów wzroku i słuchu.


Leki OTC. Popularne wyroby medyczne firmy to m.in. kaszel Envil, Esseliv forte usprawniający pracę wątroby, Ibuprofen na bóle (zębów, mięśni, głowy, miesiączkowe itd.), Medispirant na skórę stóp, hamujący aktywność gruczołów potowych i rozwój bakterii, Neosine forte o działaniu przeciwwirusowym oraz immunostymulującym.


Leki na receptę. W ofercie marki Aflofarm są także popularne leki jak na przykład syrop Baladex czy Opokan-forte na bóle.

 

Kosmetyki Aflofarm. Seria produktów Aflofarm Bioliq

 

Seria Bioliq Dermo obejmuje m.in. krem do cery trądzikowej na dzień, żel do mycia twarzy 3w1, antyperspirant 48h, serum nawilżające, serum pod oczy, krem do skóry atopowej i wiele innych. Krem do codziennego stosowania matuje skórę, ogranicza wydzielanie sebum i niweluje niedoskonałości. Jest polecany także dla skóry wrażliwej i trądzikowej. Ponadto ma działanie antybakteryjne oraz zabezpiecza komórki skóry przed działaniem wolnych rodników.


Bioliq Pro Aktywna kuracja stymulująca bogata jest w skoncentrowane składniki, które stymulują procesy odnowy skóry, m.in. wyciąg z alg morskich. Kuracja sprawia, że mniej widoczne są oznaki zmęczenia, skóra staje się bardziej elastyczna, poprawia się produkcja kolagenu i kwasu hialuronowego, a komórki odzyskują zdolność do regeneracji. To prosty sposób, by uzyskać efekt liftingu i ujędrnienia.

pixel