Pudry Golden Rose

( ilość produktów: 18 )

Puder do twarzy - udoskonalenie makijażu

Żaden, nawet najstaranniej wykonany makijaż, nie przyniesie spodziewanego efektu, jeśli nie zostanie odpowiednio wykończony. Istnieją różne sposoby na to, by go utrwalić, uwypuklając te elementy, które wyszły najlepiej. Jednym z najbardziej znanych i niewątpliwie najskuteczniejszych jest nałożenie pudru. Aby jednak dobry puder mógł skutecznie udoskonalać powstały wizaż oraz kobiecą urodę, musi zostać umiejętnie zaaplikowany. Oczywiście, najlepiej stosują go...

Pudry - eZebra.pl

 

Panie, posiadające już pewne doświadczenie, jednak amatorki wcale nie są wcale z góry skazane na niepowodzenie – wystarczy po prostu, że będą się stosować do kilku prostych zasad.

 

Jaki puder do twarzy powinno się wybrać i jak go stosować?

 

Szukając odpowiedniego kosmetyku zawsze staje się przed bardzo trudnym wyborem – nie inaczej dzieje się, gdy chodzi o puder do twarzy. Nasza drogeria internetowa proponuje kobietom bardzo szeroki wachlarz produktów, udostępniając najprzeróżniejsze rodzaje pudrów o odmiennych zabarwieniach. Duża ilość kosmetyków daje gwarancję natrafienia na ten jedyny, który raz na zawsze odmieni nudny makijaż, nadając mu oryginalny charakter. Ważną kwestią jest odpowiednia aplikacja pudru. Najpopularniejszym, a zarazem najstarszym rodzajem tego rodzaju kosmetyków są pudry sypkie.


Podobnie jak pozostałe typy pudrów, należy je nakładać już po zaaplikowaniu podkładu oraz korektora, zakrywającego niedoskonałości. Jego aplikacja powinna jednak poprzedzać makijaż oczu. Nigdy nie należy nakładać zbyt wiele pudru, ponieważ przesadnie gruba warstwa rzeczywiście przykryje zmarszczki oraz mankamenty naturalnej urody, jednak równocześnie da efekt sztucznej, jednolitej maski, która nie będzie się dobrze prezentować.

 

Dobry puder – poznaj jego rodzaje

 

Wybierając puder, odpowiedni do konkretnej cery, warto zwrócić szczególną uwagę na jego rodzaje. Dobry puder sypki, o którym była już mowa, zwykle nazywa się półtransparentnym lub też transparentnym. W praktyce ma za zadanie odpowiednio zmatowić skórę, a jego nakładanie nie wydaje się przesadnie skomplikowane. Warto wiedzieć, że ta postać kosmetyku jest znana na całym świecie już od wielu setek lat.


Najlepszy puder sypki można odnaleźć w naszym asortymencie. Jego przeciwieństwem jest natomiast puder w kamieniu oraz kulce. Pudry dzieli się też na matujące i rozświetlające. Druga z grup ma za zadanie ożywić nieco oblicze kobiety - świetnie nadaje się do gładkiej cery, pozbawionej niedoskonałości. Dobry puder matujący pomoże natomiast Paniom, borykającym się z problemem tłustej skóry, maskując jej mankamenty.

 

Pudry matujące – najważniejsze cechy

 

Wybierając pudry matujące, warto wiedzieć, czego należy się po nich spodziewać. Przede wszystkim pozwalają one pozbyć się niezdrowego świecenia się skóry, właściwego cerze tłustej oraz niektórym rodzajom cery mieszanej. Jego zadaniem nie będzie nadawanie skórze innego koloru ani ukrywanie ewentualnych niedoskonałości. Dobry puder matujący ma po prostu pomóc w utrwaleniu makijażu, a także poprawić wygląd cery.


Przeglądając pudry sypkie, warto zwrócić uwagę na grubość ich drobinek. Im będą one drobniejsze, tym lepiej, ponieważ ich odpowiednie zmielenie gwarantuje lepszy efekt końcowy. Powinny być też sypkie i na długo dawać efekt zmatowionej skóry. Należy je nakładać za pomocą specjalnego, grubego pędzla, pozwalającego na jak najlepszą aplikację produktu. Dobry puder sypki we równomiernie rozprowadzi się po skórze, tworząc cienką warstwę, która dodatkowo wzmocni makijaż.


Popularne produkty: pudry Ecocera, pudry Eveline, pudry Golden Rose, pudry Hean, pudry Laura Mercier, pudry Loreal, pudry Lovely, pudry Paese, pudry Rimmel, pudry Wibo

pixel