Kredki do brwi Wibo

( ilość produktów: 7 )

Produkty do brwi

Najlepsze produkty do brwi pozwolą wykonać idealny makijaż oczu, a także odżywią i wzmocnią włosy. W tej kategorii znajdziesz między innymi zestawy do pielęgnacji i stylizacji brwi, paletki, kredki do brwi i oczu, żele, wodoodporne pisaki, korektory, tusze do brwi, pudry, pomady, ołówki itd. Makijaż oka można wykonać na różne sposoby – jedne panie używają tylko tuszu do rzęs, eyelinera oraz cieni do powiek, inne poświęcają na niego znacznie więcej czasu…

Produkty do brwi - eZebra.pl

 

Różnorodne produkty do brwi pozwalają zarówno zadbać o ich pielęgnację, jak i stylizację – zależnie od efektu, jaki chcemy osiągnąć.

 

Dopasuj produkty do efektu, jaki chcesz osiągnąć

 

Produktów do brwi jest bardzo dużo – jest z czego wybierać. Aby znaleźć odpowiedni, najpierw trzeba wiedzieć, jaki chcemy osiągnąć efekt. Może to być jeden kosmetyk lub kilka – można też używać różnych produktów, w zależności od okazji i preferencji. Warto eksperymentować, wykonując idealny makijaż brwi.


Aby wykonać subtelny i staranny makijaż na co dzień, wystarczający będzie na przykład tusz do brwi. Dla wielu z nas będzie to już dobry rezultat. Na przygotowanie wieczornej stylizacji potrzebnych będzie więcej kosmetyków, aby zagwarantować wysoką trwałość makijażu, który ma zachwycać przez kilka godzin.

 

Trwały makijaż i mocne brwi

 

Baza do brwi wydłuża trwałość makijażu, a także działa jak odżywka. Wiele z nich ma w składzie proteiny soi oraz keratynę, które działają wzmacniającą. Brwi stają się mocne, rzadziej wypadają i są odporne na osłabienia, za to podatne na stylizację.


Kredka pozwoli pięknie wypełnić całe brwi lub dorysować włoski. Służy też do stopniowania efektu, zależnie od zamierzonego rezultatu. Dla miłośników naturalnego makijażu, będzie to najlepszy wybór. Do wyboru są różne kolory i aplikatory – prostym można sprawnie uzupełnić brwi, a ściętym wypełnić je w całości. Szeroki wybór kredek sprawia, że każda z pań znajdzie produkt w dogodnym dla siebie kolorze oraz ew. z wygodną szczoteczką.

 

Zestawy do stylizacji brwi

 

Warto też zainwestować w zestaw służący do stylizacji brwi. Zwykle zawiera on pęsetę do usuwania odrostów, lusterko, pędzelek, wosk oraz cienie do powie. Zależnie od wielkości kompletu, liczba cieni może być różna. To świetny gadżet, który warto nosić w torebce, aby zawsze był pod ręką. Można szybko wykonać lub skorygować makijaż oczu.


Wystarczy pędzlem nanieść niewielką ilość wosku na brwi i następnie wypełnić je pudrem. Zestawy są praktyczne, ale też bardzo wydajne, dzięki czemu długo służą. Cienie są zwykle matowe, warto zatem wzmocnić efekt nabłyszczającym woskiem. Głównie utrwala on makijaż, ale też dodaje blasku – makijaż prezentuje się bardziej naturalnie. Na koniec trzeba jeszcze delikatnie włoski wyczesać.


Popularne produkty: kredki do brwi Golden Rose, kredki do brwi Wibo.

pixel