Bronzery Max Factor

( ilość produktów: 1 )

Bronzery do twarzy

Bronzery to dla wielu pań jeden z podstawowych elementów codziennego makijażu – nie tylko latem, lecz przez cały rok. To niezwykle wszechstronny kosmetyk, który może służyć do modelowania, konturowania, uwydatniania opalenizny, a także dodania cerze kolorytu już po wakacjach. Dla fanek promiennej i świetlistej cery bronzer będzie produktem idealnym – używając go oraz rozświetlacza różu dodasz skórze powabu i zdrowego blasku. Warto przetestować kilka bronzerów, aby...

Bronzery – do konturowania i ocieplenia twarzy

 

dopasować idealny do swojej twarzy – w chłodnym odcieniu lub wpadający w ciepłe tony. Można też zdecydować się na uniwersalny kolor, pasujący do większości karnacji. Odcień skóry to podstawowe kryterium, które należy wziąć pod uwagę, dobierając kosmetyki służące do wykonania makijażu. W naszej ofercie znajdują się najlepsze brązujące produkty do codziennego stosowania.

 

Różne rodzaje bronzerów – jaki wybrać?

 

Konturowanie i modelowanie twarzy to ważna część makijażu, gdyż ma ogromny wpływ na końcowy efekt. Służą do tego bronzery, którymi można ocieplić twarz lub optycznie wyszczuplić jej poszczególne elementy lub też zaznaczyć wybrane z nich, np. kości policzkowe. Bronzer ma za zadanie przywrócić twarzy trójwymiarowość.


Można wyróżnić różne rodzaje bronzerów – matowy i chłodny lub delikatnie rozświetlający, który sprawi, że skóra będzie wyglądać na wypoczętą, zdrową i zadbaną. Wybierz srebrny odcień, jeśli posiadasz chłodny odcień skóry, a złoty pasuje idealnie do ciepłego typu urody. Są też bronzery uniwersalne oraz palety – również łączące rozświetlacze z bronzerami, które pozwalają na kreatywność i znalezienie idealnego dla siebie połączenia. Wybór bronzera zależy od odcienia naszej karnacji, ale także od preferencji i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

 

Jak nakładać bronzer?

 

Do wyboru są różne produkty – np. bronzer w kremie lub sztyfcie oraz w kamieniu. Bronzer można nakładać na różne sposoby – między innymi na kości policzkowe i skronie, posługując się wygodnie pędzlem, a także czoło i linię szczęki i czoło. Można też sięgnąć po duży pędzel, aby uzyskać efekt podobny jak po muśnięciu słońcem twarzy. Nałóż go na kości żuchwy, linię pod kośćmi policzkowymi oraz nos, a następnie delikatnie rozetrzyj. Cera szybko zyska zdrowszy i bardziej wypoczęty wygląd. Co ważne, pomyłki w jego nakładaniu można szybko poprawić.


Poza bronzerem warto też zdecydować się na rozświetlacz i róż, gdyż połączenie tych kosmetyków pozwala osiągnąć efekt idealny – czyli wykonturowaną i optycznie szczuplejszą twarz oraz zdrowszą promienną cerę. Używają ich, kieruj się jednak zasadą umiaru – pamiętaj, aby nie przesadzić. Zasady są proste – ciemne kolory nakładaj na te elementy twarzy, które chcesz przyciemnić, a jasne na te, które wymagają podkreślenia i uwydatnienia.

 

Jak wybrać?

 

Dobrej jakości kosmetyk brązujący to cenny nabytek w każdej kosmetyczce. Przy wyborze tego jedynego warto zwrócić uwagę na skład produktu, na jego formułę i przeznaczenie. Dopasujmy wszystkie te czynniki do indywidualnych potrzeb naszej skóry, by mieć pewność, że nakładamy na twarz tylko najlepsze, wysokie jakości preparaty. Bo bronzer to nie tylko estetyka, ale również – a może przede wszystkim – zdrowie. Szukajmy kosmetyków od najlepszych marek i zaufanych producentów. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Czasem warto wydać nieco więcej, by cieszyć się perfekcyjnym efektem przez długi czas. Pamiętajmy, by celować w kosmetyk, który nie będzie się ścierał i rozmazywał i który zapewni długotrwale, eleganckie podkręcanie kolorów na twarzy.


Popularne produkty: bronzery Affect, bronzery Lovely, bronzery Makeup Revolution, bronzery Max Factor.

pixel