Bazy pod makijaż Eveline

( ilość produktów: 2 )

Bazy pod makijaż - podstawa makeupu

Makijaż jest idealnym sposobem na wyeksponowanie naturalnego piękna, jakie skrywa w sobie każda kobieta. Jak wiadomo, podczas przygotowywania makijażu liczy się oczywiście dobór odpowiednich kosmetyków oraz umiejętne łączenie kolorów tak, by razem tworzyły spójną całość. Oczywiście, należy zwracać uwagę na jakość wszystkich produktów i wybierać to, co sprawdzone, a zarazem najlepsze. Aby jednak prawdziwi mistrzowie wizażu mogli się wykazać, a ich praca nie poszła na marne...

Bazy pod makijaż - podstawa makeupu

 

trzeba też pomyśleć o specyfiku, stanowiącym podstawowy element całego makijażu.

Należy bowiem pamiętać, że tylko dobrej klasy baza pod podkład, zwana inaczej primerem, pozwoli uzyskać spodziewany efekt, dodatkowo zapewniając najwyższą trwałość.

 

Dobra baza pod makijaż dla rozświetlenia cery i wygładzenia jej niedoskonałości

 

Zdrowa, promiennie wyglądająca cera to niewątpliwie marzenie wielu kobiet. Żeby móc się nią cieszyć, trzeba jednak odpowiednio o nią zadbać, stosując rozmaite kosmetyki. Wśród nich powinien się też znaleźć specyfik, przeznaczony do stosowania pod podkład. Najlepsza baza pod makijaż to niewątpliwie ta, która nadaje skórze efektowny blask oraz pozwala na zatuszowanie większości niedoskonałości. Wszystko tak naprawdę zależy od cery, do której zostanie zastosowana. Może ona chociażby w skuteczny sposób zakryć wszystkie zaczerwienienia, charakterystyczne dla cery naczynkowej oraz ewentualne zmiany, typowe dla cery trądzikowej. Jeśli natomiast na twarzy wyraźnie odbija się zmęczenie, kosmetyk powinien ją odpowiednio ożywić i zadbać o jej zdrowszy odcień.


Istnieją różne odmiany baz, stosowanych pod podkład. W naszej drogerii oferujemy wyłącznie kosmetyki najwyższej jakości, pochodzące od znanych marek. Warto wiedzieć, że dobra baza pod makijaż może być przezroczysta i zawierać silikon, jak również mieć określony kolor, jeśli tego właśnie potrzebuje dany rodzaj cery.

 

By piękno trwało wiecznie

 

Głównym powodem, dla którego stosuje się bazę, jest utrwalenie makijażu. Najlepsza baza pod podkład ma bowiem zagwarantować wzmocnienie efektu, jaki daje określony kosmetyk, a przy tym maksymalnie wydłużyć jego żywotność. Dzięki niej fluid nie ściera się ze skóry, a róż nie blaknie tak szybko wraz z upływem czasu.


Jeśli dodatkowo stosuje się też bazę do powiek, cienie wolniej ulegają wytarciu a ponadto nie zbierają się nieestetycznie w zagłębieniach skóry. Sekretem bazy podkładowej jest właśnie to, że wszelkie preparaty, wykorzystane do stworzenia makijażu nie ślizgają się na niej, zachowując wzorową przyczepność.

 

Jak dobrać odpowiednią bazę pod podkład?

 

Kiedy wybiera się primer, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na typ swojej cery. Faktem jest, że bardzo wiele kobiet zastanawia się, jaka baza pod makijaż byłaby dla nich najodpowiedniejsza. Przyjmuje się, że posiadaczki cery suchej powinny wybierać spośród propozycji, które zapewniają stuprocentową gładkość. Z uwagi na strukturę skóry, należy wówczas koniecznie zadbać o jej właściwe nawilżenie. Najlepiej jest więc zastosować bazę olejową, glicerynową bądź silikonową. Zupełnie inaczej natomiast sprawa ma się w przypadku cery tłustej. Aby zadbać o jej odpowiedni wygląd, trzeba wybierać bazy, zbierające nadmiar sebum, pozwalające jednocześnie na matowe wykończenie. Z tego względu idealnie sprawdzą się produkty krzemionkowe oraz pudrowe.


Popularne produkty: bazy pod makijaż Eveline.

pixel