Antyperspiranty Vichy

( ilość produktów: 11 )

Dezodoranty - świeżość i swoboda

Każdy, niezależnie od płci, chce się zawsze czuć świeżo i swobodnie. Tymczasem sporo osób ma problem z nadmierną potliwością, a wszyscy pozostali borykają się też z nieprzyjemnym zapachem, powstającym w trakcie ćwiczeń fizycznych czy podczas zwykłego spaceru w szczególnie upalny dzień. Aby się go pozbyć, stosuje się różnorodne kosmetyki, jednak tym, używanym codziennie i najczęściej wybieranym przez ludzi jest oczywiście antyperspirant oraz dezodorant. To właśnie...

Dezodoranty - eZebra.pl

 

one mają za zadanie niwelować przykry zapach i działać odświeżająco, przywracając komfort i stabilizując wydzielanie potu. Pierwszy ogranicza pocenie, drugi natomiast maskuje zapach. Nic dziwnego, że tak trudno nam się bez nich obejść.

 

Najlepszy antyperspirant – jaki powinien być?

 

W sprzedaży dostępnych jest wiele antyperspirantów, jednak powinno się dobrze zastanowić, zanim sięgnie się po konkretny. Skuteczny antyperspirant musi dobrze współgrać z naszym ciałem i nie wywoływać podrażnień skóry. Istnieje kilka rodzajów tego typu kosmetyków, a każdy z nich różni się formą i sposobem aplikacji. Najlepszy antyperspirant to po prostu ten, z pomocą którego można osiągnąć zadowalające efekty. Jego dobór jest kwestią indywidualną, dlatego niekoniecznie jeden produkt musi odpowiadać dwóm różnym osobom. Dobry dezodorant w sprayu jest o tyle wygodny, że, w razie potrzeby, można go komuś pożyczyć, gdyż nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie nadaje się raczej dla osób o wrażliwej skórze przez wzgląd na zawartość alkoholu. Im poleca się raczej antyperspiranty w kremie, charakteryzujące się najdelikatniejszym składem oraz formułą działania. Najlepszy dezodorant może też występować pod postacią sztyftu (w jego przypadku największym problemem mogą się okazać ślady, jakie pozostawia na ubraniu) lub kulki (tutaj trzeba zawsze zaczekać, aż wyschnie, by nie pomoczyć stroju i nie wetrzeć całego kosmetyku w materiał).

 

Wybierz dobry antyperspirant damski

 

W szerokiej ofercie naszej drogerii internetowej znajduje się wiele propozycji antyperspirantów dla kobiet. Aby znaleźć dobry antyperspirant damski, nie trzeba wcale długo szukać. Wystarczy tylko znać preferencje danej pani (orientować się, która forma najbardziej jej odpowiada) i wiedzieć, jakiego rodzaju skórę posiada. Zapach jest także bardzo istotny, a kobiety zwracają na niego szczególną uwagę. Nie brakuje oczywiście tonów kwiatowych, ale też propozycji bardziej neutralnych czy owocowych. Dzięki temu każda pani może znaleźć nie tylko dobry antyperspirant, ale i wyjątkową woń tylko dla siebie.

 

Dobry dezodorant dla mężczyzn

 

Na rynku nie brakuje również dezodorantów oraz antyperspirantów, odpowiednich dla mężczyzn. Najlepszy antyperspirant dla panów powinien przede wszystkim blokować pot, ponieważ większości mężczyzn nie zależy na wyjątkowym zapachu. Część z nich mocny aromat uważa wręcz za coś drażniącego, dlatego woli bardziej neutralne wonie. Skład dezodorantu dla mężczyzn różni się od składu kosmetyków dla kobiet, ponieważ przedstawiciele obu płci mają nieco inne potrzeby, które muszą być zrealizowane.


antyperspiranty Vichy

pixel