Dostawa tego samego dnia w ezebra.pl

X PRESS SAMEDAY

Dlaczego warto wybrać X-press couriers SameDay?


Moment oczekiwania na złożone zamówienie jest zawsze najtrudniejszy. Nawet 24h dostawy dłuży się wtedy w nieskończoność, prawda? My też doskonale to znamy, dlatego wychodzimy Ci naprzeciw - wprowadzamy dostawę tego samego dnia!

Z ekspresowej dostawy tego samego dnia w naszej drogerii obecnie mogą skorzystać mieszkańcy następujących miast: Warszawa i aglomeracja, Łódź, Poznań, Katowice i aglomeracja, Wrocław, Kraków.
X PRESS SAMEDAY

Usługa jest dostępna od poniedziałku do piątku. Warunkiem jest złożenie zamówienia do godz. 09:00.


Czeka Cię nocna impreza, a właśnie skończyła Ci się szminka? Rozbiłaś puder? Potrzebujesz tego podkładu NA JUŻ? Złóż zamówienie w naszej drogerii internetowej od poniedziałku do piątku do godz. 09:00 i odbierz TEGO SAMEGO DNIA!

Jesteś nocnym markiem , lubisz wieczorami buszować w internecie i kupować swoje ulubione kosmetyki? Złóż zamówienie do 23.59 a otrzymasz je NASTĘPNEGO DNIA!

Chcesz dobrze rozpocząć nowy tydzień? Spędź weekend na zakupach w ezebra.pl i odbierz swoje zamówienie już w poniedziałek wieczorem!

Podczas składania zamówienia należy wybrać metodę dostawy X-Press Couriers SameDay. Po wybraniu tego sposobu dostawy kurier dostarczy Ci zamówienie tego samego dnia w godz. 18-22:00.
Jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień powszedni po godzinie 09:00, to zostanie ono objęte usługą NextDay, czyli dostawą w kolejny dzień roboczy.
Zamówienia złożone w piątek po godzinie 09:00, sobotę oraz niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek.
Zamówienia są realizowane po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Zalecamy korzystanie z szybkich form płatności, m.in. za pomocą BLIK, Klarna, PayPo lub kart płatnicznych i innych form obsługiwanych przez DotPay. W przypadku tradycyjnego przelewu pieniądze są księgowane następnego dnia roboczego. W związku z tym takie zamówienie może zostać zrealizowane z opóźnieniem.

Ile kosztuje usługa X-Press Couriers SameDay?


Obecny koszt dostawy wynosi 12,90 zł.
Zamówienie nie może ważyć więcej niż 30 kg.
Usługa SameDay oraz NextDay dotyczy tylko zamówień z przedpłatą.

pixel