Zee

( ilość produktów: 9 )

Zee – nowa marka, nowa jakość

Marka oferuje pędzle do makijażu, które pozwolą na perfekcyjne wykonanie makijażu. Pędzle Zee są wykonane z miękkiego, syntetycznego włosia – cruelty free. Marka Zee to nowoczesny design i wygoda użytkowania. Pędzle posiadają drewniany trzonek ze srebrną końcówką, który dobrze układa się w dłoni i pozwala na swobodną aplikację produktów. Przeznaczone są zarówno do amatorskiego stosowania, jak i makijażu profesjonalnego. Zostały stworzone...

Pędzle do makijażu Zee – eZebra.pl

po to, by wykonać nimi idealny, naturalny make-up.

 

Włosie i zastosowanie pędzli Zee

 

Włosie pędzli jest bardzo delikatne, ale jednocześnie dostosowane do kosmetyków, z którymi będzie pracować. Pędzle do podkładu są zwarte i płasko zakończone. Dzięki temu umożliwiają precyzyjną aplikację produktów płynnych. Nie absorbują kosmetyków, pozwalając na wydajną, dokładną pracę. Większy pędzel Zee Z.1 odpowiada za równomierne nałożenie podkładu. Nieco mniejszy – pędzel Zee Z.2 dociera w najtrudniejsze miejsca – okolice płatków nosa, oczu czy uszu.


Do pudru sypkiego lub prasowanego w ofercie marki mamy pędzel o dłuższym, luźniejszym włosiu, zakończonym na okrągło. Pozwala równomiernie rozprowadzić kosmetyk, a także nadaje się do omiecenia resztek innych kosmetyków kolorowych, np. osypujących się cieni do powiek.


W zestawie znajdują się także pędzle do konturowania. Pędzel o zwartym, dłuższym włosiu, skośnie zakończony, przeznaczony jest do pracy z bronzerem i różem do policzków. Pędzel płaski, o ciemnym włosiu sprawdzi się przy nakładaniu rozświetlacza, dając efekt delikatnego muśnięcia światłem na kościach policzkowych czy grzbiecie nosa.

 

Makijaż oczu

 

Marka Zee oferuje także trzy pędzle do makijażu oczu. Pędzel o bardzo krótkim i zakończonym skośnie włosiu przeznaczony jest do makijażu brwi. Nadaje się do nakładania cieni kremowych i prasowanych, a także wosku. Pędzel do aplikacji cienia na powiekę ma charakterystyczny miękki i delikatny włos. Zakończona na okrągło, lekko spiczasta końcówka pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca i bez problemu położyć cień również w kąciku oka. Pędzelek okrągły, o krótkim i zwartym włosiu służy do blendowania, czyli mieszania różnych odcieni na powiece z płynnym przechodzeniem od jednego w drugi.

 

Wygoda i jakość w dobrej cenie

 

Pędzle można zakupić zarówno pojedynczo, jak i wybierając zestaw pędzli Zee z poręczną kosmetyczką w super cenie. Wypróbuj nową jakość i postaw na wygodę przy robieniu makijażu. Dokładny, równomierny make-up, naturalny look – sprawdź co jeszcze możesz zyskać z pędzlami Zee.

pixel