Splat

( ilość produktów: 1 )

Splat – zadbaj o jamę ustną

Produkty stomatologiczne rosyjskiej marki Splat dostępne są już także w Polsce. Przeznaczone są do codziennej i starannej pielęgnacji zębów i dziąseł, pozwolą jak najlepiej zadbać o higienę jamy ustnej. Wyróżnia je bardzo dobry skład, a także korzystny stosunek ceny do jakości, dzięki czemu szybko zyskały popularność. Wiele past marki Splat to produkty ekologiczne, wyprodukowane na bazie naturalnych składników, w ultranowoczesnej ekofabryce. Ponadto...

Splat – eZebra.pl

 

nie są one testowane na zwierzętach. Produkty marki Splat zawierają niebezpiecznych związków jak SLS, alkohol czy chlorheksydyna lub triclosan. Zamiast nich są bogate w cenne ekstrakty z ziół i innych roślin – jak lawenda, stewia czy zielona herbata – oraz olejki eteryczne.

 

Splat – rosyjska marka

 

Firma działa od 1992 roku i powstała w Rosji, ale od kilku lat zyskuje coraz większą popularność również w innych krajach – jej produkty są dostępne już w około trzydziestu państwach na całym świecie, również w Polsce. Warto zwrócić na nie uwagę, gdyż wyróżnia je m.in. wysoka skuteczność oraz konkurencyjna cena. Dokładne szczotkowanie zębów 2 razy dziennie i regularne stosowanie nici dentystycznej zapewni zauważalne efekty.


Laboratorium badawcze Splat nieustannie doskonali swoje produkty i pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Efektem są wysokiej jakości produkty przeznaczone do kompleksowej higieny jamy ustnej. Wszystkie środki do pielęgnacji jamy ustnej marki Splat pozwolą zadbać o zęby i cieszyć się jak najdłużej zdrowym i pięknym uśmiechem.

 

Pasty do zębów Splat – serie do wyboru

 

Warto zwrócić uwagę m.in. na serię Splat Professional – produkty te powstały z myślą o codziennej pielęgnacji zębów. Są to między innymi bioaktywne pasy do zębów, różne płukanki i pianki, szczoteczki oraz nici dentystyczne. Z kolei seria Splat Special obejmuje m.in. pasty z wyjątkowym składnikiem – popularność zdobywa na przykład czarna pasta z węglem aktywnym. Wybrane z nich to produkty luksusowe, zawierające z wyselekcjonowanych składników, jak jony srebra, cząsteczki złota, arganina czy ekstrakt ze szmaragdów. Splat Juicy. Oferta marki jest idealnie dopasowana do potrzeb różnych konsumentów – można z niej wybrać produkty odpowiednie dla siebie.

 

Codzienna pielęgnacja jamy ustnej

 

W ofercie marki Splat znajduje się wiele produktów do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł – między innymi pasty do mycia zębów, pianki do higieny jamy ustnej, nici dentystyczne, szczoteczki i inne. Bogaty asortyment sprawia, że każdy może wybrać odpowiednie dla siebie kosmetyki oraz akcesoria i najlepiej zadbać o jamę ustną.


Splat oferuje kilkanaście past do zębów – można dopasować produkt idealnie do potrzeb, oczekiwań i upodobań. Każda z nich czyści zęby dokładnie, a także chroni je przed powstawaniem próchnicy, a szkliwo przed rozwojem bakterii. Codzienna profilaktyka, przede wszystkim szczotkowanie i nitkowanie zębów, może zapobiec wielu problemom, które później mogą wymagać drogiego i bolesnego leczenia.

pixel