Neess

( ilość produktów: 16 )

Neess – pomoc dla paznokci

Neess to polski producent dobrej jakości lakierów i akcesoriów do manicure oraz pedicure. Ogromny wybór kolorów pozwala znaleźć swój ulubiony odcień na co dzień i na specjalne okazje oraz uroczystości. Do wyboru są zarówno klasyczne lakiery, jak i hybrydowe – w zależności od preferowanej metody zdobienia paznokci. Marka Neess zapewnia też praktyczne i solidne przybory do wykonania perfekcyjnego manicure. Poza tym oferta obejmuje szczotki do włosów i akcesoria do makijażu...

Neess - eZebra.pl

 

między innymi gąbki do nakładania podkładu, pędzle i szczoteczki, które umożliwiają najwyższą precyzję podczas aplikowania wybranych kosmetyków. Bez problemu można też usunąć stylizację i nałożyć kolejną, w innym lub tym samym kolorze.

 

Lakiery hybrydowe Neess – flagowy produkt marki

 

W ofercie Neess są lakiery klasyczne i hybrydowe, aby każda kobieta mogła dobrać produkt idealny dla siebie. Mimo ogromnej popularności hybrydy, tradycyjne lakiery nadal mają szerokie grono miłośniczek. Jednak na uwagę zasługują przede wszystkim innowacyjne lakiery hybrydowe 4 ML – to flagowy produkt marki Neess.


Wyróżniają się one niezawodnością, jakością, świetną konsystencją i wysoką trwałością – po utwardzeniu utrzymają się na płytce około 3-4 tygodni. Firma opracowała specjalną formułę, dzięki której można precyzyjnie i komfortowo nałożyć poszczególne warstwy produktów – zależy od niej m.in. gęstość i konsystencja lakierów.

 

Kolory lakierów do paznokci Neess – szeroka paleta barw

 

Lakiery hybrydowe Neess to sposób na piękny i długotrwały manicure oraz pedicure. Świetna pigmentacja wpływa na efekt nasycenia koloru i efekt błysku. Kolorówkę marki charakteryzuje szeroki wybór – można znaleźć odcień na każdą okazję. Wśród propozycji są m.in. klasyczne beże, jesienne brązy, soczyste czerwienie, modne róże czy pastele.


Również panie wybierające mocne i zdecydowane kolory znajdą coś dla siebie – marka Neess stworzyła także kolekcję neonową dla kobiet, które kochają modne i odważne stylizacje. Opracowywane przez firmę lakiery do manicure i pedicure odpowiadają na potrzeby pań i są zgodne z najnowszymi trendami w świecie beauty.

 

Inne produkty w ofercie Neess

 

Neess zapewnia też dobrej jakości produkty i akcesoria do stylizacji paznokci – m.in. bazy, topy, removery, różne płyny i preparaty, akrylożele, pilniki i bloki polerskie, cążki do skórek, waciki bezpyłowe, folie do usuwania lakierów hybrydowych, odżywki do paznokci, ozdoby, zestawy startowe i prezentowe oraz profesjonalne lampy do utwardzania. Przybory i kosmetyki Neess są niezbędne do stworzenia pięknych i długotrwałych hybryd.


Z Neess zadbasz nie tylko o paznokcie – marka proponuje także eleganckie i wysokiej jakości szczotki oraz lokówki do włosów, m.in. wentylowane szczotki z systemem Airflow Effect wykonane z odpornego na wysoką temperaturę tworzywa. W ofercie są również pędzle, gąbki i szczotki do makijażu – np. szczotka do korektora lub rozświetlacza, do konturowania twarzy, a także praktyczny czyścik do pędzli. Dzięki nim wykonasz perfekcyjny makijaż na co dzień i na wieczór, gdyż gwarantują one doskonałą precyzję podczas nakładania kosmetyków.

pixel