Soczewki

Johnson&Johnson Vision

( ilość produktów: 3318 )

Johnson & Johnson Vision – wygodna alternatywa dla okularów

Johnson & Johnson Vision Care jest światowym producentem miękkich soczewek kontaktowych marki ACUVUE®. Acuvue to marka, która od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości soczewki poprawiające wzrok ludzi na całym świecie – to jedna z najbardziej cenionych marek soczewek kontaktowych. Acuvue zrewolucjonizowało rynek soczewek, wprowadzając w 1988 roku jednodniowe soczewki kontaktowe. Przez cały czas działania firma stawia na rozwój...

Johnson & Johnson Vision – eZebra.pl

 

oferując innowacyjne rozwiązania i dbając o wysoki standard. Soczewki cieszą się dużą popularnością – są komfortowe, łatwe w pielęgnacji, pozwalają uprawiać sport itd. Są wygodniejsze od okularów, które mogą się poluzować, rozbić, uszkodzić podczas gry w piłkę itd. Wymagają jednak dopasowania do potrzeb i problemu – muszą mieć konkretną średnicę i promień. Oferujemy różne rodzaje soczewek, dopasowane do potrzeb – wady wzroku i czasu noszenia.

 

Rodzaje soczewek Acuvue

 

W ofercie producenta Johnson & Johnson Vision znajdują się różne soczewki marki Acuvue – na przykład sferyczne stosowane w korekcji krótko- i dalekowzroczności, przy astygmatyzmie toryczne, a przy starczowzroczności multifokalne. Soczewki kontaktowe marki Acuvue w ofercie Johnson & Johnson Vision to popularna alternatywa dla okularów. Umożliwiają korekcję wzroku – np. dalekowzroczność, krótkowzroczność itd. – a także zapewniają wygodę. Duży wybór soczewek sprawia, że każdy znajdzie rodzaj dla siebie. Odpowiednia pielęgnacja pozwala docenić długą listę zalet soczewek kontaktowych – są niewidoczne dla innych, korygują wady wzroku, nie ograniczają widzenia.

 

Soczewki – jednodniowe i na dłużej

 

Soczewki dzieli się na poszczególne rodzaje pod kątem czasu użytkowania – w ofercie Johnson & Johnson Vision są m.in. jednodniowe i przeznaczone do dłuższego stosowania – nawet na miesiąc. Te jednodniowe są warte wypróbowania, aby nabrać wprawy w ich zakładaniu i zdejmowaniu, co wymaga doświadczenia. Poza tym popularne jednodniówki są higieniczne Wymieniane codziennie soczewki to dobry wybór dla osób, które noszą na co dzień okulary, a soczewki zakładają podczas uprawiania sportu lub na ważne uroczystości. Dobrym wyborem dla tych, co mają już wprawę, są soczewki wielokrotnego użytku, np. dwutygodniowe lub miesięczne. To lepszy wybór, gdyż znacznie bardziej opłacalny – taki komplet nosi się codziennie, do upływu „daty ważności”.

 

Pielęgnacja soczewek i odpowiednia higiena

 

Co ważne, soczewki trzeba dobrze pielęgnować. Staranne dbanie o nie zagwarantuje im odpowiednią higienę, a użytkownikowi komfort. Należy je codziennie zdjąć, wyczyścić i schować do opakowania na noc. Przed wszelkimi czynnościami trzeba też umyć dłonie. Należy też płukać i przecierać soczewki płynem przed ich użyciem i po nim. Czyszczenie soczewek wielokrotnego użytku płynem do pielęgnacji zajmuje jedynie kilka minut. Staranne czyszczenie zapewnia przede wszystkim higienę oraz komfort użytkowania i pomaga zadbać o wzrok. W ofercie Acuvue są też odpowiednie płyny do mycia soczewek – nie należy do tego używać wody z kranu. Zobacz całą ofertę.

pixel