Glov

( ilość produktów: 21 )

Glov – innowacyjne waciki do demakijażu

Marka Glov zrewolucjonizowała świat kosmetyków – jej produkty są dostępne już między innymi w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie czy Iranie. Dwie założycielki, Marta i Ewa, zdecydowały się na wspólną działalność, bo świetnie znają potrzeby kobiet – innowacyjne produkty pozwalają zmienić rutynę demakijażu w rytuał przyjemności. Glov powstało w 2012 roku i od razu zdobyło nagrodę...

Glov – eZebra.pl

 

Start-up roku, a w 2015 roku na koncie firmy pojawiła się następna ważna nagroda – mikroprzedsiębiorcy roku. Marka cały czas dynamicznie się rozwija, sponsoruje warsztaty Masterclass by Mario Dedivanovic. W 2017 roku produkty Glov były już dostępne w ponad 50 krajach, a w 2018 – w ponad 60. Bądź eko z produktami marki Glov!

 

Innowacyjne produkty do demakijażu Glov

 

Marka słynie głównie jako producent innowacyjnych akcesoriów i kosmetyków do codziennego demakijażu, który podbiły już znaczną część świata. Szybko odniosły ogromny sukces – wynika to z ich wysokiej jakości oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, ale działalność marki wpisuje się ponadto w ekotrendy.


Marka troszczy się o przyrodę i środowisko, a stosowanie jej produktów jest zgodne z nurtem zero/less waste. Poza tym pozwolą też oszczędzić pieniądze, gdyż nie trzeba kupować cały czas tradycyjnych wacików ani nawet kosmetyków do demakijażu – wystarczą same waciki Glov, by zmyć resztki makijażu wieczorem, a rano odświeżyć twarz.


Marka w swojej ofercie posiada różne serie produktów m.in. Glov Comfort oraz Glov On-The-Go.

 

Nowoczesna produkcja wacików marki Glov

 

Produkty Glov powstają w wyjątkowy sposób – jak waciki kosmetyczne do naturalnego demakijażu. Najpierw wybierane są jedne z czterech rodzajów włókien zaprojektowanych i przetestowanych pod kątem wykorzystania kosmetycznego. Są one dostępne w różnych kolorach, a następnie trafią do szwalni, gdzie nadaje się im kształt, a następnie ozdabia lamówką i haftem z logo. Można je stosować przez około 3 miesiące.


Specjalne waciki Glov można też kupić w zestawach z kosmetykami – to innowacyjne produkty wielokrotnego użytku. Są praktyczne, ale też przyczyniają się do ograniczenia produkcji śmieci, są przyjazne dla środowiska i nie są testowane na zwierzętach. Unikalna technologia pozwala wyprodukować włókna cieńsze 30-krotnie od włókien bawełny i 100-krotnie niż ludzki włos.

 

Zestawy do demakijażu marki Glov

 

Asortyment Glov obejmuje różne produkty, ale dużą popularnością cieszą się m.in. zestawy do codziennej pielęgnacji twarzy – mogą one obejmować ręczniczek do osuszania twarzy Glov wykonany z mikrofibry, płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku, woreczek do ich prania i przechowywania, a także kosmetyczka wykonana z ekologicznego korka.


Zestaw do pielęgnacji twarzy można też kupić jako modny i praktyczny prezent dla kogoś bliskiego – np. przyjaciółki albo mamy. Pozwoli on skutecznie usunąć makijaż i inne zanieczyszczenia. Produkty Glov nie uczulają ani nie podrażniają cery, zostały przebadane dermatologicznie – pozostawiają skórę czystą, świeżą i gładką.

pixel