Elfa Pharm

( ilość produktów: 2 )

Elfa Pharm - historia

Firma Elfa Pharm to przede wszystkim wysokiej jakości kosmetyki na bazie ziół oraz roślin. Podmiot powstał kilka lat temu, dokładnie w roku 2011 w Krakowie. Założyli go Dorota i Jarosław Topolscy, którzy przez długie lata działali w branży kosmetycznej. Owocem ich pasji jest sukces marek, które zostały przez nich stworzone. Ważną informacją jest ta, że Spółka Elfa Pharm, podobnie jak Elfa Pharm sp. z o. o. należą do międzynarodowego holdingu ELFA, którego celem jest...

Elfa Pharm - eZebra.pl

 

produkcja, a następnie dystrybucja kosmetyków na rynek polski. Co złożyło się na sukces firmy? To przede wszystkim jakość produktów. Tych, które wyprodukowane zostały głównie w Polsce, a konkretnie w laboratoriach i zakładach mieszczących się w Chociwiu (województwo łódzkie) oraz w Krakowie. W jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich miast. W ofercie marki znajdziesz fantastyczną serię Elfa Pharm Fresh Juice.

 

Elfa Pharm – filozofia marki

 

Produkty marki cieszą się uznaniem kobiet mieszkających nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Odbiorcami są mieszkanki zachodniej i środkowo-wschodniej Europy. Korzystają z nich także kobiety zamieszkujące tereny Stanów Zjednoczonych, Tajwanu, Malezji.


Oprócz tego bardzo ważną wartością jest tutaj bliskość z naturą. Każdy produkt to połączenie najnowszych zdobyczy kosmetologii, jak również wielowiekowej tradycji ziołolecznictwa. Kosmetyki bazują na nieprzemijających atutach składników roślinnych. Bazą jest sprawdzona już siła roślin oraz nowoczesne technologie. Firma kieruje się działaniami proekologicznymi. Tutaj nie musisz obawiać się o tego, że zaszkodzisz środowisku. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, podobnie jak wykorzystywane do ich produkcji surowce. Linia produkcyjna jest ciągle poprawiana, celem tych zmian jest jak najmniejsza szkoda dla środowiska.

 

Elfa Pharm – kusząca oferta

 

Dodatkowo firma stawia sobie za cel promowanie naturalnego piękna. Są to czynności zgodne z filozofią, według której każdy człowiek nosi w sobie piękno. Zadaniem kosmetyków jest tutaj wydobycie tego atutu i jego podkreślenie. Z tego względu zazwyczaj marka promowana jest przez naturalne i piękne dziewczyny. Ich dużym atutem jest uśmiech. Dołącz do nich również i Ty!


Na ofertę produktową składają się głównie kosmetyki, których celem jest pielęgnacja włosów, ciała oraz twarzy. Jest to kilka specjalistycznych linii produktowych oraz marek. Jedną z nich stanowi O’Herbal. To nowoczesna linia kosmetyków zapewniająca kompleksowość w trosce o naszą urodę. Bazą są tutaj naturalne składniki oraz bardzo wysokie dawki aktywnych komponentów, a konkretnie ekstrakty z chmielu, mięty, korzenia tataraku, brzozy, tymianku, lnu, arniki.

 

Zadbaj o swoje piękno

 

Odpowiedzią na problemy z rozczesywaniem włosów, ich łamliwością itp. Jest seria Elfa Pharm Dr Sante Anti Hair Loss. Kosmetyki te mają postać np. sprayu, maski, balsamu i szamponu. Wsparciem jest dodatkowo linia Aloe Vera, np. jedwab do włosów. Bardzo cenną grupę produktów oprócz tego stanowi specjalistyczna linia szamponów i odżywek przeciw wypadaniu włosów – Intensive Hair Therapy oparta na właściwościach łopianu. Wszystkie zostały stworzone z myślą o pięknie i urodzie zadbanej, pewnej siebie kobiety. Takiej, która chce żyć w zgodzie z naturą. Pozwól, aby produkty te towarzyszyły Ci podczas każdej porannej oraz wieczornej pielęgnacji. Przekonaj się, w jak prosty i skuteczny sposób możesz pomóc naturze. Niekiedy potrzeba tak niewiele, aby uzyskać tak dużo w bardzo krótkim czasie. Zatem skorzystaj z profesjonalnej pielęgnacji jeszcze dziś!

pixel