Britney Spears

( ilość produktów: 22 )

Britney Spears – perfumy od gwiazdy

Oryginalne perfumy sygnowane nazwiskiem jednej z najpopularniejszych popowych piosenkarek – Britney Spears – to propozycja nie tylko dla nastolatek. Muzyczna kariera artystki rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to pierwszy singiel zdobył listy przebojów na całym świecie, a sama Britney stała się ikoną dla dorastających dziewcząt. Rozprowadzaniem perfum Britney Spears zajmuje się firma Myleen Class – debiutem w tej branży był zapach „Curious” wydany w 2004 roku. Rok później otrzymał on...

Britney Spears – ze sceny w świat kosmetyków

 

prestiżową nagrodę „Best Women's Fragrance”. Britney była autorką projektu i wybrała kolory flakonu swojego zapachu – perfumy zamknięto we flakonach o bardzo kobiecym designie i kolorach (jak róż czy fiolet). Buteleczki są oryginalne, kolorowe i energetyczne – jak sceniczny image wokalistki. Szybko zaczęły się pojawiać także inne zapachy sygnowane jej nazwiskiem.

 

Wody perfumowane Britney Spears

 

W 2005 roku powstała kolejna woda – „Fantasy” to do dzisiaj jeden z najpopularniejszych zapachów Britney Spears. Zwracały uwagę nie tylko połączeniami składników, ale także dzięki reklamie – jej fabuła nawiązywała do miłości piosenkarki. To kwiatowo-owocowa kompozycja, idealna na lato, chętnie wybierana nie tylko przez fanki wokalistki. Dedykowane są wszystkim pewnym siebie kobietom, pełnym energii i fantazji.


Rok później debiutował kolejny zapach – „Curious: In Control” dedykowany jest dla dorosłych kobiet. To zmysłowe wydanie pierwszych perfum „Spears Curious”. W 2008 roku wyprodukowano następną edycję „Curious Heart”, a 2010 roku powstała woda „Radiance". W 2011 Spears wydała linię perfum Radiance – „Cosmic Radiance”. To propozycja na pogodne i słoneczne dni.

 

Kariera artystyczna i branża beauty

 

Wiele artystek chętnie angażuje się różne projekty w świecie beauty i branży modowej lub kosmetycznej – jak między innymi Christina Aguilera, Beyonce, Katy Perry czy właśnie Britney Spears. Gwiazdy udowadniają w ten sposób, że można z powodzeniem połączyć karierę artystyczną z innym biznesem.


Kariera muzyczna Britney Spears trwała aż około 20 lat – w tym czasie jedna z najpopularniejszych gwiazd pop wydała kilkanaście zapachów sygnowanych swoim nazwiskiem. Mimo mody i zmieniających się trendów wody te nadal mają szerokie grono miłośniczek i są jednymi z najchętniej wybieranych zapachów dla kobiet.

 

Kompozycje zapachowe Britney Spears

 

„Circus”, czyli pierwsza wydana przez Britney Spears woda perfumowana, stanowiła oryginalne połączenie aromatów z owocowych, kwiatowych i orientalnych. Były one słodkie, orzeźwiające, lekkie, delikatnie zmysłowe. Wśród ulubionych przez gwiazdę składników są między innymi owoce – np. morela, malina, jaśmin, liczi, cytrusy, śliwka – jak i wanilia, ciasteczka, biała czekolada, pralinki czy crème brulee. Nie brakuje w nich także nut korzennych.


Słodycz stanowi ich siłę i cechę wyróżniającą – dla miłośniczek takich zapachów, wody perfumowane Britney Spears są świetnym wyborem. Trafiają w gust przede wszystkim nastolatek oraz młodych kobiet i sprawdzą się też jako prezent.

pixel