A'pieu

( ilość produktów: 4 )

Kosmetyki A'pieu

W kategorii A'pieu, która jest marką koreańską, znajdują się przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji ciała. Jedną z wielu zalet jest przystępna cena przy jednocześnie wysokiej jakości. Przykładem produktów A'pieu są głównie maski w płachcie intensywnie nawilżające, ujędrniające, wygładzające, rozjaśniające, rozświetlające, oczyszczające. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie, coś, co będzie odpowiedzią na problemy jego skóry. To propozycja dla miłośników natury zaklętej w kosmetyce...

Kosmetyki A'pieu - eZebra.pl

 

Produkty takie bazują na ekstrakcie z kokosa, zielonej herbaty, kawy, czekolady, truskawki, mleka, banana, mandarynki, melona, a także ananasa. Szczegóły znajdziesz w opisach poszczególnych produktów. Wybierz kosmetyk, który zadba o Twoją skórę i rozpieści Twoje zmysły! W ofercie marki znajdziesz wiele serii kosmetyków m.in.: A'Pieu 18, A'Pieu Cicative, A'Pieu Lactobacillus oraz A'Pieu Honey & Milk.

 

A'pieu – dobro dla skóry

 

Dużym atutem jest ponadto nietypowy i bardzo oryginalny wygląd takich kosmetyków. Ich opakowania przypominają zdecydowanie bardziej produkty spożywcze niż kosmetyki. W pierwszej chwili można mieć np. wrażenie, że jest to kartonik ze smakowym mlekiem lub po prostu lód. Bogactwo kolorów, kształtów sprawia, że zakup kosmetyków do pielęgnacji marki A'pieu to prawdziwa przyjemność i uczta dla zmysłów. Naczelny slogan reklamowy marki stanowi hasło Lovely Twenties. Poczuj ich moc i na stałe zaproś do swojej codziennej pielęgnacji. Aby nałożyć taką maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, wystarczy jedynie kilka chwil. Trzeba to zrobić równomiernie, dopasowując otwory maski do oczu, nosa oraz ust, a następnie pozostawić na około 15-20 min.

 

Dobro z maseczek A'pieu – poznaj moc natury!

 

Czynnikami aktywnymi są tu m.in. ekstrakty roślinne, a ponadto proteiny mleka, które nawilżają, wygładzają oraz rozświetlają. Dodatkowo mogą one przywrócić równowagę płaszcza lipidowego. Przy okazji wzmocnione zostają naturalne funkcje ochronne skóry. Cera może zostać dodatkowo oczyszczona, a to za sprawą różnych ekstraktów, np. z moreli japońskiej. Zaufaj koreańskim sposobom na piękno. Sprawdź, jak działa siła natury! Dodatkowo za pomocą odpowiedniej maseczki możesz w szybki, łatwy i przystępny sposób zatroszczyć się o wyrównanie gospodarki hydro-lipidowej swojej skóry. Warto, aby sięgali po nie tylko ci, którzy chcą zadbać o swoją skórę, ale też ci, którzy borykają się z różnymi problemami, takimi jak: stany zapalne, przebarwienia, podrażnienia.

 

 

Kosmetyki A'pieu – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

 

To marka, która założona została przez jednego z popularnych producentów kosmetyków koreańskich, czyli Mussha. Produkty kierowane są przede wszystkim do kobiet i mężczyzn znajdujących się w wieku między 20 i 30 rokiem życia. Pomagają zachować młodzieńczy wygląd i jednocześnie wspierają skórę z problemami. Podkreślają to także nowoczesne opakowania takich produktów. Innowacyjna formuła sprawia, że po środki tego typu sięgają nie tylko osoby młode, ale też te, które zainteresowane są nowoczesnymi rozwiązaniami. Czy Ty również znajdziesz się wśród klientów tej marki?

pixel