Andmetics

( ilość produktów: 1 )

Kosmetyki Andmetics

Idealnie wymodelowane brwi to marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego, ich kształt ma bardzo duży wpływ na proporcje naszych twarzy. Zwykle za atrakcyjne uważane są osoby, które mają regularne brwi. Dlatego to część, o którą warto zadbać, zwłaszcza że właściwie wymodelowane mogą odmłodzić twarz, a nawet zmienić jej proporcje. Już niewielka modyfikacja przynosi duży efekt. Podczas takiej stylizacji trzeba jednak pamiętać, że naturalność jest tu na pierwszym miejscu...

Andmetics - eZebra.pl

 

Nie zawsze sprawdza się zasada, im cieńsze, tym lepsze. Za bardzo wyskubane brwi lub nadmiernie przerysowane nie prezentują się najlepiej. Gwarancją sukcesu są między innymi odpowiednio dobrane kosmetyki i akcesoria. Produkty marki Andmetics pomogą Ci uzyskać idealny cel bez konieczności wizyty u kosmetyczki. Co konkretnie znajduje się w tej kategorii?

 

Andmetics – zadbaj o swoje piękno

 

Produkty tej marki to nie tylko idealne brwi. Znajdują się tu ponadto specjalne plastry do depilacji innych części twarzy. Z Andmetics możesz również zadbać o usunięcie włosów z okolic ust. Twoja skóra stanie się jeszcze bardziej gładka i delikatna. Ogromnym atutem takich produktów jest ich kształt. Dopasowany jest on w każdym przypadku do określonej części ciała. Może to być górna warga albo inne ważne miejsce. Usunięcie włosków przebiega bardzo szybko, jedynie w niecałe dwie minuty można osiągnąć swój wymarzony efekt. Co ciekawe, nie są to materiały uniwersalne. W kategorii tej można znaleźć modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Profesjonalna regulacja to przecież także temat, którym interesują się panowie.

 

Prosta droga do tego, aby o siebie zadbać – Andmetics

 

Plastry do depilacji twarzy pomagają pozbyć się wszystkich niechcianych włosów. Tych bardzo widocznych, mających ciemną barwę, a także jasnych, delikatniejszych – trudniejszych do usunięcia. Plaster pomaga wyrwać je z korzeniem. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, niepotrzebne są tu umiejętności profesjonalisty. Nadanie kształtu brwiom to jeszcze nie wszystko, wyrazistości doda im ponadto odpowiedni kolor. Właściwy efekt i trwałość zapewni naturalna henna do brwi. To opcja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo produkty te są bezpieczne dla naszych oczu, sprawdzają się jednocześnie podczas farbowania rzęs. Łatwa aplikacja, ciekawe opakowanie i wydajność to jedne z większych atutów henny Andmetics.

 

Andmetics – dlaczego warto?

 

Charakterystyczna dla tych produktów jest przede wszystkim wysoka trwałość nałożonej substancji. Farba utrzymuje się na brwiach nawet do 8 tygodni. Aspekt ten cenią sobie osoby wygodne, henna bowiem się nie rozmazuje, a do tego jest wodoodporna. Może zastąpić tradycyjny, codzienny makijaż. Podczas nakładania produktu pamiętamy o zasadzie naturalności. Dbamy o to, aby nowa kolorystyka była zgodna z naszym typem urody. Cały zabieg trwa zaledwie 5-10 minut, tyle wystarczy, aby farba zabarwiła włoski. Plusem jest, że zazwyczaj do wyboru mamy kilka odcieni, które ułatwią przeprowadzenie takich prac, może to być: blue black, black, light brown. Poza tym Andmetics to także m.in. woda micelarna lub utleniacz do henny. Zdecyduj się na całą serię i zadbaj o siebie kompleksowo.

pixel