Zestawy do hybryd

( ilość produktów: 26 )

Zestawy do hybryd - profesjonalny manicure masz w zasięgu ręki!

Manicure hybrydowy cieszy się niezmienną, sporą popularnością już od długiego czasu. Nic nie wskazuje również na to, by miało się to zmienić. Hybrydy są lubiane z kilku powodów - to między innymi długa trwałość stylizacji, a także stosunkowo łatwe wykonanie jej. Zaczynasz przygodę z hybrydami lub chcesz zachęcić do tego przyjaciółkę? Wybierz zestaw do hybryd, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do tego, by paznokcie wyglądały pięknie przez długi czas...

Manicure hybrydowy - dlaczego cieszy się popularnością?

 

Jeszcze kilka lat temu manicure hybrydowy nie był tak znany i powszechnie wykonywany jak dziś. Wokół tego rodzaju stylizacji narosło kilka przekonań, które swojego czasu miały się dość dobrze. Dziś już jednak wiemy, że manicure hybrydowy nie niszczy płytki (a przynajmniej nie bardziej niż inne metody stylizacji). Oprócz tego manicure hybrydowy utrzymuje się na płytce o wiele dłużej niż klasyczny lakier. Jego wytrzymałość sięga nawet 3 tygodni (choć jest to kwestia indywidualna, uwarunkowana różnymi czynnikami).


Malowanie paznokci hybrydą nie różni się aż tak bardzo od malowania klasycznym lakierem, by nie poradzić sobie z tym w domowym zaciszu. Faktem jest to, że do jego wykonania potrzeba nieco więcej akcesoriów i kosmetyków, a także więcej precyzji, jednak nie jest to nic, co mogłoby być przeszkodą nie do przeskoczenia.


Dla wielu pań przewagą hybryd nad klasycznymi lakierami jest przede wszystkim to, że hybrydy, choć elastyczne, to jednocześnie doskonale utwardzają naturalną płytkę paznokci, chroniąc ją tym samym przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonanie manicure hybrydowego jest więc również świetnym sposobem na to, by zapuścić naturalne, długie paznokcie!


Stylizacja hybrydowa pozwala również osiągnąć więcej pięknych efektów niż przy użyciu lakieru klasycznego. To na przykład efekt syrenki czy kociego oka, nie do uzyskania w przypadku malowania lakierem.


Jeśli wybierzesz budującą bazę hybrydową, możesz także nadać naturalnej płytce nowego kształtu (jeśli np. paznokcie są płaskie, możesz przywrócić im naturalny, wybrzuszony kształt). Zalet stylizacji hybrydowej jest więcej - co najmniej tyle, ile indywidualnych opinii na ten temat.


Dotychczas na stylizację chodziłaś do stylistki, jednak nie masz na to czasu, a nie chcesz rezygnować z hybryd? A może zwyczajnie chcesz spróbować swoich sił w samodzielnej stylizacji? W obu przypadkach możesz cieszyć się efektowną i trwałą stylizacją - manicure możesz bez przeszkód wykonać w domowym zaciszu. Na start potrzebujesz niewiele - bo tylko kilka akcesoriów i lakierów. Co więcej: inwestycja zwróci Ci się już po kilku razach!

 

Czego potrzebujesz do wykonania hybryd?

 

Podstawowy zestaw do tego, byś mogła wykonać manicure hybrydowy, składa się z kilku elementów. To:


• pilnik do paznokci - do nadania im kształtu;


• cążki do skórek - lub drewniany patyczek, jeśli skórki tylko odsuwasz, a nie wycinasz ich;


• bloczek polerski - o gradacji 120, którym zmatowisz płytkę, a także oczyścisz ją z różnych zanieczyszczeń;


• cleaner - przed nałożeniem bazy hybrydowej paznokcie muszą być dokładnie oczyszczone, a także odtłuszczone. To zapewnia doskonałą przyczepność bazy do płytki, zapobiegając tym samym jej zapowietrzaniu się czy odklejaniu. Cleaner przyda Ci się również na końcu, do zmycia warstwy dyspersyjnej po utwardzeniu topu w lampie;


• waciki bezpyłowe - niezbędne do przecierania płytki cleanerem. Istotne jest to, by były bezpyłowe - w przeciwnym wypadku okruszki będą wtapiać się w lakier, zupełnie psując jego estetykę;


• baza - podstawą do wykonania stylizacji hybrydą jest baza. To pierwszy produkt, który nakładasz na płytkę. Od jej jakości zależy wiele: ryzyko uczulenia, a także trwałość stylizacji. Wybór baz jest ogromny, dlatego bez problemu znajdziesz tę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom i potrzebom;


• kolorowy lakier - po prostu wybierz kolor, który lubisz najbardziej i nakładaj go na utwardzoną bazę;


• top - jego jakość jest równie ważna, jak w przypadku bazy. Zabezpiecza całość stylizacji, dlatego im lepsza jakość, tym trwalsza stylizacja! Równie istotna jest technika nakładania topu. Musisz równomiernie pokryć całą płytkę, łącznie z wolnym brzegiem paznokcia. W przeciwnym wypadku powstaje ryzyko ścierania się lub odpryskiwania lakieru;


lampa - to najważniejszy element w całym zestawie. Ważne jest to, by miała żarówki o dobrej mocy. Słabe lampy mogą nie radzić sobie z kompletnym utwardzaniem lakierów, zwłaszcza o intensywnym kolorze, które mają sporo pigmentu. Używanie słabych lamp to bardzo częsta przyczyna uczuleń. Choć lakier z zewnątrz wygląda na utwardzony, to jego głębsze warstwy mogą być mokre!


• frezarka - nie jest to co prawda produkt pierwszej potrzeby, bo na początku bez problemu poradzisz sobie bez niej. Jeśli jednak o stylizacji paznokci myślisz poważnie i wiesz, że to jest “to”, frezarka znacznie usprawni i ułatwi pracę. Odpowiednimi frezami wyczyścisz i odsuniesz skórki, pozbędziesz się zanieczyszczeń wokół wału paznokcia, a także zdejmiesz hybrydy i żele. Uważaj jednak jeśli nie masz wprawy w obsłudze frezarki - nieumiejętne posługiwanie się nią może być przyczyną mechanicznych uszkodzeń paznokci, nieraz nawet trwałych (jeśli uszkodzisz macierz).

 

Zestawy do hybryd na eZebra - sprawdź, co u nas znajdziesz!

 

W tej kategorii znajdziesz różne zestawy do hybryd - zarówno dla początkujących, i jak i bardziej zaawansowanych osób, a także dla profesjonalistów. Bez problemu znajdziesz podstawowy zestaw startowy, jak również bardziej rozbudowany komplet.


Skompletujesz tutaj zestaw zarówno dla siebie, jak i taki, który możesz wręczyć w prezencie. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru, a także czy dziś znajdziesz to, czego akurat szukasz, w promocyjnej cenie!


Masz pytania lub wątpliwości związane z ofertą lub zakupem? Daj znam znać, a nasze konsultantki udzielą odpowiedzi i wesprą Cię na każdym etapie zamówienia.

pixel