Love your skin, love yourself

Ciało jest częścią Ciebie, ale Ty nie jesteś tylko ciałem. Jesteś wyjątkową osobą. Bądź dla siebie czuła i dobra. Pamiętaj o swoim usposobieniu, wrażliwości, poczuciu humoru… Jesteś piękna!

Zdarza Ci się patrzeć na jakąś osobę z podziwem? Teraz spójrz w lustro i przypomnij sobie chwile, kiedy byłaś z siebie dumna. W Twoim życiu wydarzają się sytuacje, w których pomimo trudności dajesz sobie radę. Jesteś silna!

Masz w sobie czułość i empatię. Wyraź je również do samej siebie. Podaruj sobie czas, odpocznij. Wsłuchaj się w swoje potrzeby, tak jak wsłuchujesz się w potrzeby innych osób. Jesteś delikatna!

Twoje decyzje są Twoje. Pamiętaj, że każdy popełnia błędy. Znajdź wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i miej satysfakcję. Jesteś pewny siebie!

Masz w sobie zestaw niepowtarzalnych cech, które Cię definiują. Energia, charyzma, opiekuńczość, chęć zdobywania nowych doświadczeń… Zwróć na nie uwagę, tu i teraz. Jesteś wyjątkowy!

Potrafisz walczyć o to, w co wierzysz. Jesteś pewny słuszności swoich przekonań. Działaj w zgodzie ze sobą. Jesteś odważny!

pixel