Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
żel aloesowy
do twarzy, ciała i włosów

Produkt przynosi efekt nawilżenia, chłodzenia i odświeżenia dzięki wysokiej zawartości soku z Aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Czysty i świeży sok z liści aloesu jest uzyskany w procesie fermantacji przy użyciu grzybów. Dzięki temu żel jest jeszce bardziej naturalny bez zbędnych konserwantów i daje jescze większy efek łagodzący dla skóry. Aloes głęboko i bardzo szybko wnika w tkanki, wchłania się 4 razy szybciej niż woda, a ponadto zapewnia utrzymanie prawidłowego nawodnienia skóry przez długi czas. Oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi. Aloes pomaga utrzymać na skórze lekko kwaśny odczyn, przez co staje się ona odporniejsza na różnego rodzaju podrażnienia. Ponadto zawiera enzymy przyśpieszające regenerację naskórka oraz aloektynę działającą przeciwzapalne dlatego też produkt może być również stosowany przez osoby ze skórą trądzikową i problematyczną. Opakowanie zostało zaprojektowane na wzór liscia aloesu aby przybliżyć użytkownikom tą niezwykłą roślinę. Produkt pięknie pachnie co umila aplikację.
Koreański żel aloesowy jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.
Sposoby użycia:
ciało:
Balsam do ciała : Można stosować jako nawilżający lekki balsam do ciła w miejscach gdzie skóra jest sucha i podrażniona
Krem do rąk i stóp : Żel z aloesu aplikować na suchą skórę na stopach i dłoniach zamiast klasycznego kremu
włosy:
Serum do włosów : Produkt może być aplikowany na suche bądź wilgotne włosy. Niewielką ilość żelu nakładać na końcówki włosów, nie spłukiwa. Produkt może być równie stosowany wraz z innymi produktami do włosów (oleje, odżywki, serum) w stosunku 1x1
twarz:
Krem nawilżający : Żel aplikować na oczyszczoną skórę twarzy delikatnie wklepując
Produkt łagodząco-chłodzący : Żel może być nakładany na skórę po opalaniu, podczas poparzeń słonecznych, po ukąszeniach owadów, po zabiegach kosmetycznych (wszędzie tam gdzie podrażniona skóra potrzebuje ukojenia, chłodzenia oraz nawilżenia)
Okolice oczu oczu : Żel aplikowac na strefę wokół oczu w celu zniwelowania "worków" pod oczami. Produkt działa łagodząco, zmniejsza sińce pod oczami i sprawia, że strefa oka wygląda atrakcyjnie
Po goleniu : Żel aplikować na skórę po goleniu w celu zmniejszenia zaczerwienienia oraz złagodzenia podrażnień
data ważności: 2 lata lub 18 miesięcy od otwarcia
opakowanie: 55 ml
kraj produkcji: Korea Południowa
Pojemność: | 55 ml |






Żel wielofunkcyjny, must have każdej kobiety! Polecam szczególnie dla tych co mają cerę mieszaną/tłustą, już po pierwszym tygodniu stosowania widać znaczną poprawę i wypryski robią się mniejsze i mniej czerwone.

